Miks inimesed kardavad vaimsust?

 

 

   Vaimu mõiste on enamikul inimestest lootusetult sassis. Inimese vaim on kosmilisest tervikvaimust eraldunud iseseisev, oma arenguteel kulgev teadmiste kogum, mis täiustub sellel teel läbitud sündmuste ja kogemuste kaudu. Vaimul puudub täidesaatev jõud, küll aga omab ta teadmisi, kuidas jõudu kasutada. Teadmised on emotsioonitud ehk hirmuvabad, külmad, kaalutud ja nähtamatud. Inimese ainus probleemitu osa on tema vaim.

   Selleks, et inimese vaimul oleks võimalik oma teadmisi täiendada ja täiustada, on tal vaja hinge ja keha. Hing on omavahel tasakaalus elavate hirmude ehk teadmatuse kogum. Tasakaalutus loob magnetismi ehk sõltuvuse. Magnetism loob jõu. Jõud garanteerib liikumise, see omakorda edasiarenemise.

   Mateeria ehk keha koosneb omavahel tasakaalus olevatest religioonienergiatest. Religioon on ühe tuuma (ülemjumala) ja tema ümber tiirlevate austajate kogum. Erinevate religioonide vastasseisude tulemusena tekivad olukorrad ehk ained. Mõtlemisainete ehk olukordade läbiseedimisega tegeleb inimese mõistus. Inimese sattumise eest uutesse olukordadesse hoolitseb tema enese vaim. Nii tagab vaim pideva edasiarenemise. Seega: vaim suunab, hing otsustab ja keha teeb.

   Ütlus “terves kehas terve vaim” on tagurpidi ehk pea alaspidi maailmanägemise tulemus, seega absurdne. Õigem oleks öelda “tervel hingel terve keha”. Emotsioonid on soojusenergia. Inimese emotsioonide kõikumist saab mõõta kraadiklaasiga. Kui tänu emotsioonidele (hirmudele) tõuseb kehatemperatuur 0,4 pügala võrra, võib inimene tunda ennast haiglasena. See omakorda demonstreerib, kui kitsas on inimesele lubatud eksimuste läbitöötamise ehk teadvustamise tee. Emotsioonide surmamise ehk probleemide eitamise tulemusena inimese kehatemperatuur langeb. Teada on, et alajahtumine ehk eitamine  on ohtlikum kui ülekuumenemine. Kehatemperatuuri jahtumine normist 2° allapoole tähendab üldjuhul füüsilise keha surma, kusjuures samavõrdne temperatuuritõus on enamusele suhteliselt talutav.

   Vaimsus on uute teadmiste kogumine. Religioon on olemasolevatesse teadmistesse kinnijäämine ehk vangitsemise energia (materiaalsus). Seega on vaimsus ja religioon ühe terviku vastaspoolused, mille keskpaigaks ehk kokkusaamise tallermaaks on hing. Enamikul inimestest on need mõisted segi nagu puder ja kapsad.

   Vaimulikud on reeglina kirikute ehk religioonikandjate esindajad. Rikkumata ehk terve mõistusega inimene tunneb nende suhtes alateadlikku hirmu. See hirm võimendub, kui vaimulikkonna saadikud tulevad teid oma usku pöörama. Issanda arm ja jumala püha viha on relvad, mis lastakse käiku siis, kui inimene ei taha kuidagi aru saada, kui loll ja eksinud ta on.

   Kord tulid minu korteri ukse taha Jehoova kummardajad. Veidi aja pärast sain ma teada, et Jumal Jehoova on absoluut. Minu küsimuse peale, et mis mõte on siis minu eksistentsil ja miks on teiste jumalate ainuõigeks pidajaid nii palju,  jäid  nad  vastuse võlgu. Andsin neile oma telefoninumbri ja leppisime kokku, et varsti nad helistavad ning me saame nendel teemadel rohkem ja sügavuti vestelda. Loomulikult nad mulle ei helistanud ega külla ei tulnud.

   Inimesed ei karda mitte vaimsust, vaid religiooni. Sõna “vaimulik” peaks loogikareeglitele vastavalt tähendama vaimsete struktuuride õpetajat. Kui ta aga kutsub sind ennast eitama ja kellegi sinu jaoks kontrollimatu isiku võimu ja hoole alla heitma, siis on ju selge, et terve mõistusega inimene seda kohe kindlasti ei tee. Tahtmine uskuda helget tulevikku ilma ise selle jaoks midagi tegemata sunnib inimest minema enesepettuse teed. Sellise inimese lapsed on eriti keerulises olukorras ja võivad, nähes oma isa või ema ennast eitamas, vägagi pikaks ajaks vaimsetest asjadest välja lülitada.

   Religiooni kammitsates olev inimene annab oma sisemise väe religiooni omanikule ehk selle valitsejale (jumalale). Vastutasuks saab ta tõesti probleemitu elu. Probleemideta elu saab olla ainult idioodil. Idioot on inimene, kellel puudub mõistus. Kord pidasin loengut Tondi Eriinternaatkooli õpetajatele. Nn. nõrgamõistuslikud õpilased oskasid perfektselt oma õpetajaid tühjaks imeda. Jagasin õpetajatele teadmisi, kuidas end sellises olukorras kaitsta. Huvi pärast vaatasin, miks on need lapsed  sellises seisundis ja millega nad eelmises elus tegelesid, et sellise karistuse said. Mulle valati kui jääkülma vett krae vahele: enamik neist praegustest lastest olid eelmises elus palveasendis, osa neist aga enesetapjad. Nõrgamõistuslik inimene saab väga suure kannatuse osaliseks, sest ta peab  ühe füüsilise kehastuse jooksul jälgima normaalsete inimeste tegemisi ja toimetusi. Selle elu jooksul saab ta endale teadvustama, et enda eest põgeneda ei ole võimalik. Järgmises elus jätkab ta oma õppetükke juba mõistusega inimesena.

   Mõistmatus, uus, tundmatu ehk see, mida inimene veel ei tea, siseneb ajusse pealae (kroontšakra) kaudu. Kõik uus on nimetatud vaimsuseks. Naised (soome keeles vaimo) on vaimses infos surfajad ehk teisiti öeldes on naine kõikjal. Näiteks kui mees palub ootamatult naise kätt, kontrollib naine järgi kõik tundmatud ehk vaimsed tasandid, milleks see mees võimeline on ja kuidas kattub see naise sisemiste arenguprogrammidega. Selleks kulub palju aega. Mees ei saa aru, kuidas saab naine üht “lihtsat” asja nii kaua otsustada ja tihti tehakse ennatlik järeldus, et naine teda ei taha.

   Naine on mehe jaoks õppematerjali andja, see tähendab, et ta õpetab meest ühte ja sama asja tundma kõigist aspektidest lähtuvalt. Kuna naine on võimeline infot hankima kõiksuse suvalisest punktist, siis on ta mehe jaoks ettearvamatu. Mees ei suuda aru saada, kuidas saab naine tema raudse loogikasüsteemi hetkega purustada.

   Vaimse info liigsest mürast filtreerijad ja puhastatud info ajukanalitesse suunajad on juuksed. Kui mees väsib vaimsest infost (naine hakkab oma infot mehele peale suruma, sest ta ei oska tunnetada, kui palju on mees võimeline läbi seedima), siis selleks, et ellu jääda, hakkab mees ennast naise eest kaitsma. Esimeseks hoiatussignaaliks on see, kui mees palub, et teda rahule jäetaks. Kui naine ei taipa mehele info materialiseerimiseks ehk loogikaraamidesse panekuks aega anda ja hakkab meest süüdistama, et teda ei armastata, on soodus pinnas tülideks loodud. Tülide süvenedes tekib lõpuks selline olukord, et mees hakkab naist eitama. Totaalne uue eitamine annab kehale informatsiooni, et juukseid ei ole vaja. Keha on mõtete täideviimise tööriist.

   Olen aastaid olnud perekonna must lammas. Selle kõige suuremaks tõestajaks oli minu ämm. Tõestusmaterjaliks kasutas ta kohati nii äraarvamatuid nippe, mille peale ma ise poleks osanud isegi unes tulla. Minu kannatus hakkas katkema sellest momendist, kui ta püüdis mu lastele tõestada, et isa tegeleb täieliku jamaga ja valede asjadega. See oli katse mulle lõplik surmahoop anda selleks, et tõestada, et tema on hea ja isa on paha. Ämma õnnetuseks aga olin mina selleks ajaks õppinud peenmateeria tasandil  looma selliseid struktuure, millest ta ei osanud kuidagi läbi minna. Tulemuseks oli see, et lastelastega manipuleerides jooksid tema pingutused liiva. Selleks et anda endale ja oma lastele puhkust, tegin ajutise süsteemi, mis isoleeris ämma minu perekonnast täielikult.

   Kolm päeva peale süsteemi loomist ja rahu nautimist läksin juuksurisse. Minu juukseid kammides avastas juuksur mu pealae keskpunktist umbes 6 cm. vasakule jääva poole peopesa suuruse juusteta laigu. Minu karvakesed olid mu juurest jalga lasknud nii, et ma ei olnud seda märganudki. Juuksur mäletas, et eelmise lõikuse ajal oli mul kõik korras olnud ja tundis huvi, mis vahepeal juhtunud on. Veidi aja pärast oli mul selge, et ämma nullimisega nullisin ma ära ka oma juuksed. Rääkisin sellest ka juuksurile ja jutt läks nii põnevaks, et ruumis olev teine juuksur tuli meie juurde ja ütles, et tema tahab kohe meie juurde istuda ja seda uskumatult põnevat juttu pealt kuulata.

   Järgmisel korral juuksurisse minnes tervitati mind käed puusas :”No vaatame siis, kuidas sul ämmaga suhted on!”. Kiire kontrolli järel pääses ruumi kerge hüüatus: ”Ja ongi tagasi. Aga miks need valged on?”. Seletasin, et ma ei saanud ämma tervikuna veel tagasi lasta ja seetõttu ehitasin filtri, mis laseb läbi tema poolt tuleva energia valge ehk positiivse osa.

   Kuu hiljem võrreldi minu vasakut ja paremat pea poolt ega leitud juuste toonis mingit erinevust. Juuksuri usaldus minu vastu oli nii suureks kasvanud, et me hakkasime tema ja ta mehe vahelisi suhteid analüüsima. Lõpuks mainis ta, et kõigi klientidega võiks nii huvitav olla.

   Niinimetatud eksperimendi tulemusena sain teada, kus on pealael ämma territoorium. Peale selle sain kinnitust hüpoteesile, et nullides teist, nullid ka enda ehk kokkuvõttes moodustame me ühtse terviku. Lisaks kõigele hakkas ämm mind nädal peale eksperimendi käivitamist aktsepteerima. Siit tõestus ka sellele, et jumalad nõuavad vereohvreid. Ja kõige lõpuks see, et kui leiad põhjuse, taastab keha end ise.

   Kuna naised on vaimse info vahendajad ehk selle peremehed, siis esineb kiilaspäisust nende seas harva. Kord kaotas üks noor naine mingi raske haiguse tagajärjel oma juuksed. Kaks aastat galoppi ühe arsti juurest teise juurde, üks ravikuur teise otsa viisid ta lõpuks selleni, et ta saatis oma mõttes kõik arstid sooja kohta. Peale seda tekkisid tal uued juuksejuured ja aasta pärast ei saanud keegi väita, et ta on kiilakas olnud. Ime oligi sündinud. Tema probleem oli selles, et ta uskus ainult arste. Teisi, sealhulgas ka ennast, pidas aga lollideks. Aastatuhandete jooksul peetud nõiajaht on inimkonna minevikumälusse salvestanud informatsiooni karjast erineda julgevate inimeste hävitamisest.  Tänapäeval väljendub see alateadliku hirmuna, et ei tea, mis minust mõeldakse, kui ma olen teistsugune kui teised (kari). Ajaloost teame, et kõige suuremad vaimuinimeste ehk teisitimõtlejate ehk ketserite hävitajad on olnud preestrid. Kõige julmemad valitsejad kuulutati kas elu ajal või peale surma jumalateks. Suvaline süsteem õigustab ennast niikaua, kuni see suudab ajaga kaasas käia ehk areneda ehk uueneda. Kui süsteemi hakatakse ülemvõimu saamise eesmärgil kasutama, pidurdub selle areng ning pöördub varem või hiljem manipuleerija vastu. Omad vitsad peksavad.

   Kosmosest on antud religioonisüsteemidele pidevalt hoiatusi. Paraku pole nende juhid midagi märkimisväärset ette võtnud, et oma vigu tunnistada ja seejärel parandama hakata. Kui ei oska õieti kasutada, siis jääd ilma. Kirikutelt püha vaimu energiapaketi kasutamisvõimaluse äravõtmine, seejärel egregori nullimine viis selleni, et nn. helgematelt inimestelt hakati sõna otseses mõttes energiat varastama ja seda võimu ja raha eest müüma. Kosmosel ei jäänud muud üle, kui likvideerida valikuliselt ka rituaalsüsteemide toimemehhanismid. Tänaseks on ristitud inimeste ja ristija süsteemi vahelised rituaalsidemed kosmose poolt purustatud. Ristimärgi tegemise rituaal samuti ei oma enam jõudu. Tuletage meelde olukorda, kus maffiapealik kirikusse küünla pani ja ta energiaväli puhastati selleks, et ta saaks uuele ringile minna.

   Inimeseks olemise kvaliteeti iseloomustab tema hingejõud, mida jagatakse ümbritseva keskkonnaga vastavalt isiku veendumustele ehk usule. Kõik otsused tegutsemiseks käivad hingejõu korraldusel. Selleks et teist isikut enda kasuks tööle panna, on vaja panna inimest uskuma, et see tegevus on talle kasulik. See on teise isiku saamahimu ärakasutamine. Ainus võimalus sellest ringist väljumiseks on tegeleda oma saamahimu tundmaõppimisega ja seejärel selle vabaksandmisega. Mida rohkem sellega tegelete, seda äratuntavamad on teie jaoks teiste inimeste pettused.

   Maa koondhing kuulub kosmiliste hingemaailmade perekonda. Inimhing on süsteemselt ja lahutamatult seotud Maa koondhingega. Inimene on tõeliselt õnnelik siis, kui ta hingeväärtuste andmine ja saamine teda ümbritsevate inimeste, loomade, lindude, putukate, mikroobide, viiruste, taimede ja samuti nn. hingetu loodusega on tasakaalus. See tähendab, et lõppkokkuvõtteks on meil vaja teadlikult kõige elavaga üheks saada. Sellest momendist alates suudame me kõigele anda ja kõigelt saada (tasakaalus olev kaubavahetus). Täisväärtuslik elu tähendab elu, täis kõiki olemas-olevaid väärtusi. See tähendab terviklikkust ehk tervena elamist.

   Inimese keha on Looja poolt algselt niimoodi ehitatud, et vastavalt inimese vaimu arengutasandile toimivad selle keha kaitsesüsteemid, ehk see, milleks inimene veel valmis ei ole, sellega ta ei pea rinda pistma (paljudes teostes käsitletakse seda mõistet keha teadvusena). See tähendab, et Looja poolt on inimkeha programmeeritud elama tervena, mitte haigena.

   Hingejõu puudumine (põrgu) tähendab Maa tervikhinge ja isiku hinge siduvate kanalite sulgumist. Kui te kedagi petate ja see pettus avalikuks tuleb, siis kaotab petetav usu teisse ja sellega seoses sulgub tema ja teie vahel olev hingeenergia  kanal. Mida suurem on inimeste ring, keda te olete petnud, seda väiksem saab olema teie hingejõud ja seda haigem on teie keha. Sama kehtib ka petetu kohta. Mida väiksem on inimese hingejõud, seda haigem on tema süda. Enda ja teiste süüdistamine röövib viimasegi hingejõu.

   Hingejõu minetanut ei vajata kuskil. See on inimese jaoks suurim karistus. Nn. ajuhiiglased (isikud, kes ei pea hinge millekski) jätavad oma hinge peale surma Maa külge vangi. Täpsemalt vaadeldes ei ole sellel hingel jõudu valgusesse (puhkusele järgneva kehastumise  tarbeks) tõusta. Kõikvõimalikud poltergeistid ja kummitused on mitte pahad vaimud, vaid vangisolevad hinged, kes oma tegevusega annavad märku, et keegi neid aitaks. Nende eemalepeletamise (kõikvõimalike rituaalidega) asemel tuleb õppida kontakti võtma hinge omanikuga ja aidata tal mõista tema eksimusi. Kui viga on parandatud, saab hing piisavalt jõudu selleks, et lahkuda.

   Vaimsete süsteemide toimemehhanismid saab inimene Kõiksuselt oma kasutusse vastavalt tema eetilisele puhtusastmele. Sensitiiv, kes õpetab eetiliselt ebaküpset isikut kasutama vaimseid nippe, on kosmiline kurjategija ja saab varem või hiljem ränga karistuse. Vaimne võim on kõige rängem võim ja sellega käib kaasas ränk vastutus. Kui materiaalsel tasandil tuleb üheksa korda mõõta ja üks lõigata, siis vaimsete süsteemide kasutamisel tuleb endalt küsida: kas teha, kuidas teha ja kui palju teha. Soovitav on õppida kasutama nn. katsetuste ruumi, kus saab tulemust vaadata ilma täideviiva jõuta.

   Vaimsete süsteemide sattumine vastutust mittetundvate inimeste kätte on eeldus kogu inimkonna hävimisele. Inimese peenmateriaalsed (Looja poolt ettenähtud) kaitsesüsteemid on kinnitatud ruumilisse munakujulisse kandesõrestikku. Hiljuti sai avastatud ülemaailmne vaimne grupeering (inimeste näol, tänaseks on süsteem hävitatud), mis tegeles antud sõrestiku reostamisega. Tegemist oli vaimse genotsiidiga. Selle tulemusena hakkavad inimese kaitsesüsteemid logisema ja ta haigestub. Ohver läheb abi saamiseks arsti juurde ja teda hakatakse medikamentidega ravima. Paraku on enamus ravimeid “teadjate” poolt kodeeritud, see tähendab, et inimene tehakse ravimitest sõltuvaks. Niimoodi toimub turu kindlustamine ravimikontsernidele. Kui suur on teie pere rahaline investeering tervishoidu?

   Fluor kannab käsutäitmise ehk allumise energiat. Selle liigse manustamise tõttu kehasse on inimest kerge programmeerida. Soovitav on fluori sisaldavat hambapastat kasutada mitte rohkem kui üks kord nädalas. Hammaste füüsiliseks hooldamiseks piisab, kui te sööte enne magamaminekut ühe õuna ja seejärel puhta harjaga hambad üle käite ja veega loputate. Vaimsel tasandil tähendab hammas arukust. Mida rohkem arukust ehk hinge ja mõistuse koostööd, seda tervemad ja valgemad saavad olema teie hambad.

   Jeesus Kristus (tegelikult on Jeesus müüt ja Kristus on kosmilise hierarhia ühe tasandi ametinimetus) õpetas Maa inimestele sisemise usu jõudu ja hingeväärtusi. Ma ei ole kuulnud, et ta oleks oma õpetusi kellelegi peale surunud. Kirikutel on aeg Jeesus enda omandist vabaks anda ja ristilt maha võtta. Igal aastal üks nädal enne jõule saadab kosmiline kristussüsteem kogu inimkonnale lepitusenergiate paketi selleks, et inimesed vähemalt jõulude ajal suudaksid  üksteist  tunnustada.  Selle  tulemusena saab hingeenergia vabamalt voolata, sellega koos ka ligimesearmastus. See on hingekosutav tunne ja annab lootust, et kõik ei ole veel kadunud.

   Kõige rohkem kardavad vaimsust need isikud, kes on kasutanud vaimseid (füüsilisele silmale nähtamatuid) süsteeme teiste hävitamiseks. Täpsemalt vaadeldes kardavad nad oma ohvrite vaimsele arenguteele asumist, sest oma alateadvuses nad teavad, et ohver hakkab nende saladusi läbi nägema.

   Emaarmastus on üks võimsamaid armastuse liike, millega garanteeritakse kaitse järglastele. Nii palju kui on võimalik sellega head teha, sama palju on võimalik sellega ka halba teha. Kui ema ei oska oma last vabaks anda, tahab ta kontrollida oma võsukese heaolu ka siis, kui teine astub iseseisvasse ellu. Pidev muretsemine (kui graniidikamakas on muutunud muredaks ja sellele tugev löök anda, variseb see liivahunnikuks) lõhub järglase ja tema kaaslase vahel olevad suhtluskanalid. Eriti tundlikud on selle suhtes mehed, sest nad on niigi rabedad. Ema või ämma muretsemine võib mehi lausa marru ajada. Kui muretsemise tagajärjel on lapse perekond lõhutud ja ämm ei ole osanud selles oma viga näha, jätkab ta hävitustööd, lülitades sellesse üha uusi ja võimsamaid relvi.

   Häbi suguvõsa ja sõbrannade ees, et tema lapse perekond lagunes, (eelnevalt on uhkustatud, et tema ise on suutnud korralikku abielu elada), ei anna ööl ega päeval rahu. Jõuetus midagi paremaks muuta ketrab vihaenergia armutuseks. Intelligente kättemaks suunab salaviha võsukese eksabikaasa energiavälja. Näiteks ämma mõttes sajatamine, et ta eksväimehel või eksminial (talle ju minu laps ei kõlvanud) ärgu olgu õnne mitte ühegi uue partneriga, lööb energeetilise kiilu ohvri vasaku ja parema ajupoolkera vahele. Mida rohkem armutust, seda tihedam saab olema plokk ohvri keha mees- ja naisenergiat kandvate süsteemide vahel. Sidekude keha organites ja lihastes ei ole võimeline reostuse tõttu enam infot (energiat) vahendama. Selle tulemusena jäävad rakud nälga ja toimub üleüldine lõtvumine (toonuse kaotamine). Mida kauem on plokk olnud, seda veninum ja kortsus on ohvri nahk. Rahvas ütleb, et ta näonahk on number või kaks suurem kui peaks olema. Energeetilise kiilu olemasolu materialiseerub ninajuure kohale laubale vertikaalseks kortsuks. Mida põhjalikum sajatamine, seda sügavam korts. Kui inimese loogikasüsteemid ei saa intuitiivsüsteemidest infot kätte, siis võite ette kujutada, mida see tähendab elu üldisele kvaliteedile.

   Oskamatus partnerit armastada sellisena kui ta on (koos tema vigadega), sunnib samal ajal armastama ka kedagi teist, kellel on need väärtused, mida ihaldatakse. Selle toimingu käigus kujutatakse ennast ette koos selle teisega, sisestades selle teise fantoomi oma partnerisse. Rahvas tunneb seda  seestunu mõiste all. Partneri aurakeha ümber, umbes naba kõrgusele tekib energeetiline horisontaalne vöö, mille vahendusel fantoom suhtleb oma peremehega. Kui seestunu on tugevam kui partner, tekib selline efekt, et oma partneri need väärtused, mida enne armastati, saavad täielikult varjatud. Tulemuseks on suhete lagunemine, sest see, kellesse armuti, on äkki muutunud võõraks, külmaks, eemaletõukavaks või lausa vastikuks. Oma vigu selles toimingus tavaliselt ei nähta.

   Soovunelmate sisestamine teisesse isikusse (programmeerimine) võib alguse  saada juba siis, kui loode on veel emaihus. Loote kui vaimolendiga suhelda enamik emasid ja isasid veel ei oska. Kui vanemad tahavad hirmsasti poega saada, aga tegelikult on lapse vajadus selles elus naisena oma õppetükke omandada, on juba algselt lapse ja tema vanemate vahele ülisuur barjäär loodud. Hilisemad soovahetuse operatsioonid, pederastia, biseksuaalsus, kesksoolisus, narkomaania (põgenemine kohalikust reaalsusest), kuritegevus ja muud tänapäeva lapsevanemate heasoovlikkuse tagajärjed suunavad meid lõppudelõpuks mõtisklema ja varem või hiljem vaimsele teele asuma.

   Lapsele nime panemine on vastutusrikas ülesanne. Soovitav on nime lapse enda käest küsida. Kui see tundub teie jaoks võimatu olevat, siis hääldage selgelt ja rahulikult erinevaid, teile meeldivaid nimekombinatsioone ja samal ajal jälgige lapse reageeringut. Iga häälik kujutab endast ainulaadset mantrat, mis vibreerides avab ja puhastab kõrgemate harmooniliste näol kosmilise suhtluskanali teiste dimensioonide ja vibratsioonidemaailmadega. Tähekombinatsioon nime näol avab isikule kindla koha universumis. Parimaks variandiks on selle kattumine teie lapsele kui vaimolendile vajaliku informatsiooniväljaga.

   Lapse edasisel arenemisel võtab laps endale eeskujud ise. Kõigi teiste eeskujude pealesurumine lapsele tema vanemate poolt pidurdab lapse arengut. Kui vanemad tahavad ennast lapse kaudu realiseerida (need saavutused, mis meil ei õnnestunud, peavad meie lapsel õnnestuma), panevad nad oma järeltulija tavaliselt valesse rolli. Sisuliselt on see vangla. Lapse käest nõudmine, et ta peale seda veel tänulik oleks ja tingimusteta armastaks, võib lapse teise ilma saata.

   Sellise kadalipu läbi teinud täiskasvanud isik on oma iseseisvasse ellu suundumisel tihedalt erinevaid fantoome täis topitud. Tema isiklik sisemine sära ei saa kuidagi välja paista, ei pääse löögile. Ta peab elus oma kohta ja iseennast otsima. Ta ei julge endale väärilise partneri armastust vastu võtta, sest alateadvus teab, et erinevate fantoomide toitmisega piinab ta oma kaaslase ära. Tavaliselt valitakse enda jaoks mittevääriline (liiga erineva arengutasandiga) partner. Varem või hiljem kogetakse, et ühine jututeema puudub. Kui ei ole võimalik suhelda, siis ei ole võimalik ka koos elada. Kui, siis ainult enesevägistamise hinnaga.

   Sellisest olukorrast on leitud väljapääs, vahetades pidevalt elukaaslasi. Paraku ei ole võimalik kinnise hinge puhul süvaarmastust, mida hing tegelikult ihaldab, kuidagi kogeda. Aega selleks, et teist usaldama õppida, samuti ei taibata anda. Võib kindel olla, et iga uue partneri lisamisega lisandub teisse ka uus fantoom. Iga uue fantoomi lisamisega lisandub teie sisekosmosesse uus infoväli, mis segab teile vajaliku info kättesaamist. Tulemuseks on teie keha sidekanalite ülekoormus, mis tähendab kõikvõimalikke rebendeid, laiendeid, venitusi, lõtvumisi (lootusetust, et enam ei suuda), lõhkemisi ja ummistusi kuni närvivapustuste ja närvirebenditeni (inimene ei tunne mingit osa oma kehast) välja.

   Meditatiivsel teel on võimalik kõigist teisse sisestatud programmidest, seestunutest ehk fantoomidest, ka nende inimeste fantoomidest, kelle sarnased te olete tahtnud olla, vabaneda. Selleks leidke endale sobiv aeg ja koht, kus teid ei segata. Püüdke lõdvestuda ja andke endale informatsioon, et näete enda isiklikku valgust. Suunake oma väljahingamine suunaga selja  poolt  ettepoole  ja  suruge  need võõrkehad endast välja (hingeõhuga on seotud teie isiklik hingejõud). Isikliku valguse taustal on teist väljuvad fantoomid hästi näha ja need võib isegi üle lugeda. Andke fantoomidele teada, et nad on teie seest vabanenud ja võivad oma peremehe juurde tagasi pöörduda. Andke neile ka jõudu, et nad suudaksid seda teha ega jääks ümbritsevasse ruumi hõljuma. Täitke teie kehas tekkinud tühemikud koheselt oma sisemise valgusega. See välistab kõikvõimalike parasiitolendite teie kehasse tungimise. Tunnetage, kuidas teisse voolab uut jõudu ja te sünnite justkui ümber. Kutsuge sissehingamisega need fantoomid, keda te ise olete teistesse pannud, enda juurde tagasi. Paluge nende käest vabandust ning seejärel saatke nad omanikele tagasi. Paluge oma kehalt vabandust, et olete tema elujõudu mõtlematult raisanud.

   Inimesed vajavad eluks hingamist ehk õhu sisse - ja väljakäimist, mis tähendab pidevat hingeinformatsiooni vahetust. Samas vajavad nad oma eluks ka armastuse energiaväljas olemist. Viiruse eluks on hädavajalik sisevaenlase ehk enese vastu võitlemise energiaväli. Täpsemalt väljendudes on viirus loodud liigse enesehävituse energiast toitujaks ehk selle tasakaalustajaks.  HIV viirus toitub vastutustundetuse elu ees energiast. Inimene, kes on oma elu elanud sellisesse staadiumisse, kus tal on ükskõik, mis temast saab, genereerib endasse ja enda ümbrusesse nimetatud energiat. Iga energia omab kindlat võnkesagedust. Antud sagedusele vastab teatud kindel magnetism ehk külgetõmbejõud. Viiruse tuuma on salvestatud täpselt sama võnkesagedusega magnetism, mille tõttu teda antud inimese väli enda poole tõmbab. Millal isik nakatub, on vaid aja küsimus. HIV viirus on 16. dimensiooni poolt kirjutatud energeetiline programm, mis on mõeldud selleks, et inimesed Maal oma vastutustundetusega elu võimatuks ei muudaks. Kõikvõimalikud teadlaste ponnistused sellele vaktsiini luua on mõttetu aja ja vahendite raiskamine, sest programm on automaatne iseõppiv elussüsteem ja läheb eest ära.

   AIDS ja narkomaania käivad käsikäes. Inimene, kes ei suuda aru saada, mis tema sees ja tema ümber toimub, võib ennast haigeks mõelda, kui ta ei õpi oma südame häält kuulama. Kui talle pidevalt korrutatakse, et külm mõistus on ainuke relv, millega elus läbi lüüa ja ta seda pimesi usub, on vaid aja küsimus, millal ta selle programmi omaks võtab ja selle järgi oma elu seab. Sellega ongi hingeline elu ehk vajadus vahetada universaalset armastuseenergiat temast isoleeritud. Mida kauem ta isoleeritud on, seda suuremaks kasvavad hingepiinad. Mida suuremad on hingepiinad, seda rohkem hakatakse seda varjama ja seda vähem oma hingeelust räägitakse. Kui inimesel on säilinud lootus, et ta kunagi oma hingeelu korda võib saada, siis haarab ta käsi alkoholiklaasi järele. Kui tal on viimanegi lootus oma hingeelu korda saada kustunud, saab temast narkomaan. Alkohol ja narkootikum pärsivad inimese mõtlemisvõimet. Oma mõistuse viimseni ülekoormanud isik saab neid aineid kasutades oma ajule puhkust anda ja vähemalt uimas olles oma hingeelu välja elada. Kainenemisel jõuab inimene oma reaalsesse ummikseisu tagasi ja raisatud raha, aja ja võimalike uimas oldud sigaduste (mitteinimlike käitumiste) tõttu muudetakse enesesüüdistamisega asi veelgi hullemaks ehk lootusetumaks. Ainus pääsetee on uue doosi saamine. Niimoodi jätkates suudab inimene järjest vähem oma elu eest vastutada. Kriitilise piiri ületamine  on  vastutustundetus  ehk  oma  vastutuse lõplik surmamine (eitamine). Siit avaneb roheline tee HIV viirusele ja sellele järgnevale AIDSile. Reeglina ei suuda inimene iseseisvalt sellisest olukorrast välja tulla.

   Kõrgeim tasand vastutustundetuse peitmiseks on religioon. Oma probleemide andmine jumala hoolde hävitab inimese mõtlemisvõime. Mida kauem inimene selles olnud on, seda suuremat ohtu ta ümbritsevale keskkonnale kujutab. Mida suurem on religioonisüsteem, seda väiksem on sellesse klammerdunud inimese isiklik vägi. Tänapäeva rahasüsteemi religiooniks nimetada ei osata, sellepärast on see eriti ohtlik. Erinevad religioonid on alati vastasseisus, sest nad arvavad, et nende jumal on ainuõige. USA  ja islamimaade vastasseis on rahajumalasse ja Allahisse kinnijäänute sõda, mis ähvardab kogu maailma ära hävitada. Teised religioonid on ennast paindlikumalt rahasüsteemiga ära sidunud, selletõttu on vastasseisud ka väiksemad.

   Vägagi varjatud ja ohtlik religioonisüsteem on kaasaja meditsiin koos oma uuemate teaduslike harudega, näiteks geenitehnoloogia. Mida suuremaks kasvab nõudlus, et arstid tervise korda teeksid, seda kallimaks peab ravi minema, sest nõudlus selles vallas ületab alati pakkumise. Arstid on keerukas olukorras, sest neile on läbi Hippokratese vande sisestatud, et nemad peavad alati kõikvõimaliku tegema inimese tervise kaitsmisel. Arstidel on keelatud kasutada vahendeid, mis pole teaduslikult tõestatud. Selletõttu on nad automaatselt programmeeritud vastasseisu mitteteaduslike tervendajatega. Reeglina ei taha arst kuuldagi, kui tema patsient on abi saanud sensitiivilt. Õnneks ei ole kõik arstid oma süsteemi kinni jäänud ja suudavad avatud olla ka mitteteaduslikule informatsioonile. Sellised arstid on rahva seas eriti hinnatud. Kuluaarides nimetatakse neid hingearstideks.

   Vägagi keerukas olukorras on tänapäeva perearstid. Igas kodus, mida arst külastab, on oma infoväli. Haige inimese infoväli on sassis ehk korrastamata ehk süstematiseerimata mõteteenergia sasipundar. Kõik see info seguneb arsti energiaväljaga ja avaldub sellena, et tööpäeva lõppedes on ta surmani väsinud. Vajalik on õpetada arste peale iga patsiendi külastamist oma energiavälja puhastama.

   Vähk ehk pahaloomuline kasvaja toitub lõpliku otsuse tegemise energiast. Inimene, kes on otsustanud ennast lõplikult halvast isoleerida, ei mõista, et halb ongi tema õpetaja. Lõplikkus tähendab surma ehk elu vastaspoolt. Sellise mõttega istutatakse endasse surma tuum ehk vähja süda. Mida kauem sellist mõtet korrutatakse, seda rohkem vähile tema jaoks vajalikku surmaenergiat antakse ning seda võimsamaks ta kasvab. Lõplikkus teise inimese isoleerimisel tähendab, et endale ei anta kunagi võimalust talle andestada. Andestamatus on armutus ehk armastuse puudumine. Jättes teise inimese oma mõttes igaveseks armastusest ilma, jääme me ka ise sellest ilma. Hingeenergia üks suhtluskanalitest on hävitatud. Armutu käitumine materiaalse elu tasandil loob vähivõimaluse jalgadest vahelihaseni. Sama käitumine hingelisel tasandil loob vähivõimaluse vahelihast kurguni. Kurgust kõrgemale jäävad vähiprobleemid väljendavad armutust vaimsete probleemide suhtes.

   Sõnamine, et ärgu sul kunagi armastuses õnne olgu, loob eelduse verevähi tekkeks. Selle probleemi ees on tavaliselt purunenud paarid, kes ei oska oma ekspartnerit vabaks anda. Partneris paaniline vigade otsimine teeb inimese enda vigade ees  pimedaks. Mida rohkem otsitakse, seda rohkem leitakse. Mida rohkem leitakse, seda rohkem kinnistub arvamus, et teine on minu elu õnnetuks teinud. Halba inimest ei ole võimalik armastada. Selle peale ei tulda, et see halb, mida teises nähakse, on tegelikult enda ehitatud müür partneri ümber. Kui vastaspool pole teie arvates armastust väärt, samas aga olete veel truu, sest loodate, et teine muutub paremaks, siis hakatakse armastust enda sisse koguma ehk kokku pressima. Armastuse tihendamine on selle vangistamine. Vangistatud armastust nimetatakse vihaks. Mida tihedamaks on viha pressitud, seda rohkem omab ta materiaalset kaalu. Mida rohkem on massi, seda suurem on kokkupõrkes tekkiv jõud. Mida täpsemalt on suunatud vihaenergia teisele isikule, seda suurem on purustus ehk hävitamine.  

    Armastuse kogumine kriitilise piirini enda sisse annab märku tundega, et süda tahab lõhkeda. Liigtihe armastus enda sees ei lase toimida meeltesüsteemidel. Meeled on materiaalse tasandi tundesüsteemid, nn. andurid. Andurid on seotud terviksüsteemi närvisüsteemi näol. Närvisüsteemi juhtmete ehk kanalite läbimõõt on täpses vastavuses  vajaliku informatsiooni liikumise hulgaga ühes ajaühikus. Kui infot on korraga liiga palju ja ei osata olulist ebaolulisest eraldada, tekib süsteemi ülekoormus. Ülekoormuse jätkudes tekib närvisüsteemi rebenemine, ummistus või pinge ülelöögid naaberkanalitesse. Inimene ütleb, et ta läks närvi. Mida kauem on närviline olukord, seda meeletumaks (meeled nüristuvad, satuvad isolatsiooni ehk infovaegusesse) muutub inimese seisund. Tahtmine oma armastusekoormast vabaneda sunnib inimest meeletult (vahendeid valimata) armastama. Kui teine ei saa armastust kätte tänu sellele, et teie armastuse voog ei suutnud teie enda poolt (või mõne teise isiku, näiteks partneri ema või teie konkurendi) ehitatud müüri läbida, siis hakatakse teda tavaliselt süüdistama, et miks sa minu armastust vastu ei võta, kuidas sa küll nii tuim võid olla.

   Vere punalibled on naisenergia (armastuse) kandjad, valged libled on kui sõjamehed, kes hävitavad kõik liigse, mida momendil vaja pole. Kui keegi oma vihahoos saadab teie infovälja sõnumi, et ärgu sul armastuses õnne olgu ja teie olete tänu süütunnetele selle ees kaitsetu, siis võtate te selle omaks. See programm annab kehale  „käsu“ hakata punaseid vereliblesid hävitama, sest kui armastust pole vaja, järelikult pole vaja ka punaliblesid. Kui inimene võtab vastu lõpliku otsuse, et ta ei ole enam kunagi armastust väärt, ongi verevähk loodud. Kui teie energiaväli on tugevam kui sellel isikul, kes teile vähiprogrammi saadab (te ei võta tema pahasoovlikkust vastu), peegeldub see võimendunud kujul saatjale tagasi ja ta haigestub ise verevähki.

   Healoomuline kasvaja on teiste poolt pakutud hea idee enda sisse võtmine ja selle enda hingeenergiaga kasvatamine (nagu kasu tõotav seeme, mis teie aiamaa mullas idanema ja kasvama hakkab). Kui inimesel ei ole võimalust oma head ja paremat ideed oma kallimale realiseerimiseks ära anda ja teised ei ole seda tema arvates väärt, ei jää tal muud üle, kui hakata seda ideed enda sees kasvatama (et teised ometi kord näeks, kui ilusa ja kasuliku taime autor ta on).

   Pahaloomuliseks muutub healoomuline kasvaja siis, kui inimene tüdineb oma kasuliku  idee  enda  sees  kasvatamisest   ja  ta  ennast  sarjama  või  teisi  selle  tõttu salvama hakkab. Näiteks tarkade ideede kandja, kui ta teisi oma tarku ideid realiseerima ei suuda sundida ja teisi seetõttu saamatuteks ja lollideks siunab, sureb kindlasti peaaju kasvajasse. Kui ta õpiks oma realiseerimata ideed vabaks andma (loobuks tõotatud kasumist), saaks ta imekombel oma kasvajast vabaks.

   Inimene on tasakaalus siis, kui ta oskab energiaid endast läbi lasta. Mida paremini energiad teist läbi liiguvad, seda tugevam on teie energiaväli. Suvalise energia enda sisse jätmine tekitab alati energeetilise ummistuse, mis aja kulgedes materialiseerub mingiks moodustiseks.

   Kui naine arvab, et kõige suurem väärtus (hea) on mehega seksimine ja ta selle partneriga, kellele ta on ennast pühendanud, mingil põhjusel seksida ei saa, hakkab ta seda head endasse koguma. Siit saab alguse müoomi areng. Mida kauem seksuaalsust vangis hoitakse ja head kogutakse, seda suuremaks müoom kasvama peab. Abielus olles kaob müoom siis, kui antakse endast vabaks unelmate prints. Sellest momendist saab kolmikliidust kaksikliit (eeldusel, et mehel ei ole armukest) ja antakse oma mehele võimalus õige mehe rollis olla.

   Kõige suuremaks jõuks on nimetatud armastuse jõudu. Eksikombel otsitakse seda mingilt konkreetselt isikult seda leidmata. Konkreetne isik saab olla mees või naine (duaalsüsteemi väljund). Armastus on kui materjal, mille valitsejad on naised. Jõu valitsejad on mehed. Armastust tunneme siis, kui ta on liikumises ehk  talle on jõud taha pandud. See tähendab, et armastuse jõud on naise ja mehe koostöö tulemus.

   Nii nagu mehed on armastuse näljas, samavõrra on naised jõu näljas. Armastus käib alati jõu ees ehk selleks, et suhe alguse saaks, peab naine mehe jaoks armastuse kanali avama. Jõu rakendamine mitte millelegi on teatavasti mõttetu. Seega on armusuhte algatajad alati naised. Meeste armastusenäljas hoidmine viib selleni, et mehel ei ole materjali, millega oma keha tasakaalus hoida. Lõpuks kujuneb olukord, kus meest läbivale jõule pole stardiplatvormi ehk toetuspinda. Selleks et naine mehelt jõu kätte saaks, on vaja mees eelnevalt armastust täis laadida.

   Nii nagu mees on armastuse võtja, samamoodi on naine jõu võtja. Kui te lähete allikale jooma, siis vaevalt te hakkate allikaga lipitsema, teda meelitama, ähvardama või midagi muud tegema. Vesi on ette nähtud joomiseks, samamoodi on kõik muu olemasolev mõeldud kasutamiseks. Probleemid tekivad siis, kui me energiaid ei kasuta (me arvame, et see ja too on meile halb), kui me arvame, et üks on armastust väärt ja teine ei ole. Selleks et energia liikumahakkamise tunnetust kätte saada, kujutage ette, et te seisate oma partneri vastas ja vaatate talle silmadesse. Kujutage ette, et naise südamest voolab mehe südamesse roheline energiavoog. Mees laseb selle endast läbi suunaga maa poole, siis suunab selle naise suguelunditest läbi naise südamesse. Nii saame me esimese koostööringi, mille pöörlemise ja kiirgamise intensiivsus on võrdeline mõlema osapoole julgusega. See aktiveerib suure vereringe. Väikese vereringe elustamiseks tõmbab mees naise südamest tuleva rohelise energia enda südamesse, sealt edasi enda kurku, enda peast läbi ja suunab siis saadud energiatulemi ülemise kaarega naise pealaest naise kurku ja lõpuks naise südamesse. Mees teeb seda mõttega, et ta võtab naise armastuse ja annab sellele liikumise jõu. Naine teeb seda mõttega, et ta annab mehele armastuse ja võtab armastuse pööritamiseks mehe jõu. Seda võib teha partneri käest luba küsimata ja jälgida, mis temaga toimub. Tekkinud energia liikumise tee on vaadeldav kui arv 8.

   Jõud asub varjatuses ja inimene näeb teda tänu valguse puudumisele helehallist mustani. Inimese ülesanne on oma sisemise valguse arendamine ja varjatuse valgustamine. Sellest momendist hakkame omaenese tonte nägema teises valguses ja meil hakkab hirm pimeduse ees kaduma. Paljud religioonisüsteemid tegelevad valguse kummardamisega, püüdes samas mustade jõudude eest ära põgeneda. Nende ühine traagika seisneb jõuetuses ehk jõu puudumises.

   Kui te vaatlete pikemat aega küünlatule musta spektrit (nn. musta valgust), siis ühel hetkel lahustub see imeilusateks vikerkaarevärvideks. Proovige, kas õnnestub!

   Üliohtlikud on nn. kontaktid teiste tsivilisatsioonide esindajatega. Inimene, kellel ei ole võimeid kontrollida, kust või kellelt info pärineb, saab seda kontrollida nii, et ta loeb selle teistele ette. Kui lugemisel muutub reegliks, et kuulajad kipuvad ruumist välja minema, ennast kuulama sundima, haigutama või magama jääma, siis on see märk sellest, et inimese sisekosmose kaitsesüsteemid on töösse rakendunud ja midagi on valesti. Sel juhul tuleb pöörduda sensitiivi poole, kes on võimeline seda teksti puhastama, ebaolulise maha tõmbama või andma soovituse kogu tekst hävitada. Paljud nn. kontaktsõnumid pärinevad kosmilise hingemaffia isikutelt, kes on targad ja samas ülikavalad. Mõnedele tekstidele on ehitatud sisse energeetiline peenmateriaalne lõks ja inimene, kes seda loeb, satub selle vangi. Hull on olukord ka selle tõttu, et tavaliselt hakkab inimene sellist teksti kontrollimatult levitama, taipamata, et see on energeetilise lõksu üks toimemehhanismidest. Veelkord, ettevaatust! Usaldage oma tunnetust.

 

 

 

 

Kirjutatud aprillis 2003