Kosmosesõdadest ja eetikast

 

 

   Suvaline arengutasand on õppimises. Igal arenguüksusel on midagi, millele ta on pühendunud ja tänu sellele oskab ta seda teistest paremini. Oma arengu teel ollakse selleks, et leida selle kaudu õnn. Sõdimise energia hakkab kogunema sellest momendist, kui püütakse oma oskustega hakata teisi üksusi valitsema, kui pannakse vahele kasuahnus.

   Planeet Maa on olnud väga pikka aega koloniaalstaatuses ja erinevate  dimensioonide omavahelise võimuvõitluse tallermaaks. Põhieesmärgiks on olnud inimese erinevate energiate enda kontrolli alla saamine kuni selleni, et luua mass-tootmine.

    Maa teine  paralleeldimensioon loodi algselt selleks, et ta toituks inimese negatiivsest emotsionaalsest heitenergiast. See oli vajalik selleks, et hoida Maa energeetika tasakaalus. Mõni kõrgema arengutasandiga dimensioon oli aga huvitatud inimeste hingeenergiast. Nad kasutasid ära oma oskusi teise paralleeldimensiooni plahvatuslikuks paljunemiseks. Oma energiavajaduste rahuldadamiseks õppis nimetatud paralleel selgeks inimeste omavahelise tülliajamise. Kas olete tähele pannud, kui teile tuleb mingi selline teadmine, mida te olete surmkindlalt uskunud (nn. kiiks). Selle tulemusena olete kellegagi tülli läinud ja korraliku madina maha pidanud. Suure tõenäosusega on tegemist nn. sissesüstitud kinnismõttega (idee fiks) ja seda kunsti valdavad meie teised paralleelid perfektselt.

   Maa kuulsusrikas ajalugu kubiseb sõdadest. Kust said Hitler ja Stalin nii palju usuenergiat, et käivitada massipsühhoos?  Miks rahvas sellega kaasa läks? Kellele oli kasulik kümnete miljonite inimeste enneaegne surm? Kellele on kasulik orbude, leskede, emade, isade ja sugulaste aastakümnete pikkune lein, südamevalu ja vihkamine? Miks on see kuni tänase päevani üks suuremaid arusaamatuse müsteeriume. Tänaseks on kosmilisest andmepangast teada saadud, et Teise maailmasõja korraldajaks oli Maa teine paralleeldimensioon. Massipsühhoos on ere näide negatiivse emotsionaalse energia masstootmisest, mille tootmisvahenditeks on desinformatsioon ja kindel kollektiivne usk oma vääramatusse õigusesse. Vääramatu õigus on väärastunud õiglusetunnetus. Igal halval asjal on aga ka oma hea pool ja milliseid vaimseid teadmisi inimesed sellest kogusid ja kuidas neid teadmisi tulevikus rakendatakse, näitab aeg.

   Mida kõrgem ehk täiuslikum arengutasand, seda täiuslikumad ja hoomamatumad on sõjapidamise vahendid. Üheks vingemaks ja totaalsemaks hävitusrelvaks on vaimne kavalus. Ja kui see lõpuks välja tuleb, siis ei ole kellelegi näpuga näidata. Lahingus peksasaanud isik on sunnitud tunnistama fakti, et loll saab kirikus ka peksa.

   Kui sa usaldad end Jumala rüppe, garanteeritakse sulle igavene õndsus ja sa pääsed taevasse. See on lubadus. Sedasama lauset on aga võimalik lugeda ka hoiatusena. Ma pole veel kordagi kuulnud, et keegi kirikutegelastest oleks selle lause mõtte sisu ka hoiatavas valguses paista lasknud. Kui see lause on tõesti Jumala sõna, siis tuleb välja, et ta on ülikaval manipulaator. Kahepalgelisemat lauset kui see on tõesti raske välja mõelda. Viimsel kohtumõistmise päeval on hea öelda, et ma pole selle lausega tõesti midagi teile lubanud ja kui te oma saamahimus sellest lausest lubaduse välja lugesite, siis on see teie probleem. Ma olen rääkinud.

   Õndsad on need, kes on vaimust vaesed. Vaimust vaene saab olla see isik, kelle vaimsus on suletud. Vaimsus sulgub sellest momendist, kui inimene ei saa enam millestki aru. Arukus sulgub sellest momendist, kui inimene ei suuda enam aru saada, mis toimub ja ta lõpuks ei tahagi enam aru saada. Inimese arukus väsib, kui ta ei leia mitte kuskilt oma küsimusele vastust. Küsimusele vastuse leidmine on seotud käskude ja keeldudega. Kui inimene usub, et niimoodi mõelda on patu tegemine ja selle tulemusena satud Saatana küüsi, siis suleb ta ise informatsioonikanali, kust ta oma küsimusele vastuse saaks. Et ta on valede ohver, inimene ilma välise abita aru ei saa. Kahjuks on vaegvaimsusega inimesed (debiilikud, idioodid) meie tänavapildist isoleeritud ja sellega koos ka peidetud karm reaalsus, milles me elame.

   Imetlesin aastaid erinevate kirikute altaritorni kohal asetsevat valguskera. Praeguseks tean, et selle kera olemus on vaimse informatsiooni kokkupakitud peenmateriaalne kooslus. Kirikud ise on nimetanud seda pühaks valguseks või pühaks vaimuks. See energia oli antud kirikutele tööks rahvaga. Kuna kirikud on aastasadu seda energiat valesti kasutanud, siis lõpuks ei jäänud Loojal muud üle kui anda korraldus kirikutele, selleks et nad oma vigu tunnistama hakkaksid, selle energia edastamine lõpetada. 1999. a. 11. augusti Linnutee Galaktika Arengu Jälgimise Komitee (esimees Miikael) otsusega on kirikud määramata ajaks sellest energiast ilma. Kui mäletate, siis umbes kuu aega hiljem edastas meedia kogu maailmale Rooma paavsti ametliku vabanduse sellest, et kirikud on nii palju kurja teinud. Kuni tänase päevani kutsuvad kirikud inimesi Pühast Vaimust osa saama. Kes pettust läbi ei näe, võib ennast lolliks punnitada ja edasi arvata, et ma olen ikka nii patune, et Jumal ei ole mulle ennast ilmutanud.

   Kurja on hea teha, kui ohver seda kurja ei tunne. Kes ei tunne, see on kaitsetu. Selleks et tunda, on vaja tõest informatsiooni ja selle läbikogemist. Kui osa infot puudub või on tahtlikult näidatud seda infot vales valguses, siis lõpptulemuseks on vale või puudulik tunnetus. Kirik manitseb inimesi pattulangemise eest, kusjuures tehakse kõik selleks, et inimene aru ei saaks, mis asi see patt siis õieti on. Piibli selles osas, kus kirjeldatakse pattu langemist, on mainitud, et kui inimene võtab vilja hea ja kurja tundmise puust, avanevad ta silmad ja ta saab jumala sarnaseks. Kui ta aga kiriku soovitusel kurja eest põgeneb ja seda eitab, siis ei saa ta seda kurjuse vilja ka kunagi maitsta ega selle läbi seda ka tunda (tõeselt tunnetada). Seda kirikul tegelikult vaja ongi. Niimoodi toimub kiriku võimu kindlustamine laiade masside üle.

   Kurjus on totaalse ajupesu tulemus. Energeetiliselt tasandilt vaadelduna on kurjus äärmuseni eemaletõrjutud ja tähelepanuta jäetud armastus. Kui te põrkate oma eluteel kokku kurjuse energiaga, siis esimene enesekaitse nipp on teda tunnustada ja talle helluse energiat anda. Teda pole vaja karta ega tema eest põgeneda. Kurjust pole vaja võita, tast on vaja aru saada. Võitmine tähendab oma paremuse tõestamist ja demonstreerimist. Keegi ei ole kellestki parem. Kui te olete kurjuses vaevleva isiku kurjust parasjagu hellitanud ja ta tunnetab, et kõik ei olegi tema jaoks vaenlased, siis isik avaneb ja näitab teile oma tõelist palet. Suurimast vaenlasest võib lühikese ajaga saada teile parim sõber, pluss teadmine, et kõik ei ole nii, nagu üldsus teile sisendanud on.

   “Vaimne mürk. Mis see on?” kirjutamise ajal õppisin sügavuti tundma religiooni (usku klammerdumise) energiat. Süvainformatsiooni kättesaamine oli ränk töö, sest informatsiooniväli, milles ma surfasin, oli paks segavast ja tülgastavast energiast. Kui oled probleemi olemust sügavuti, juurteni tundma õppinud ehk selle põhjuslikkusest aru saanud, siis tead ka, kuidas ta vabaks anda. Tundsin huvi, mis juhtub, kui oma olemisruumid (sisekosmos) ja informatsioonikanalid religioonide energiast puhastada. Nautisin oma tegemiste tulemust ja selgust, mis sellega kaasnes. Veidi aja pärast oli kõik nii, nagu alguses, nagu poleks midagi teinudki. Kordasin kõike uuesti. Sama tulemus. Midagi oli valesti. Täpsemal vaatlusel avastasin oma sisekosmose kirdepoolses osas umbes paarisaja meetri kaugusel seisva kirikupapi. Ta hoidis enda ees rasket, umbes neljakümne sentimeetri kõrgust raudristi. Risti alumisest osast “voolas” minu energiavälja seesama energia, millest vabanemisega ma vaeva olin näinud. Minu püüdele temaga kontakti saada ja tema tegevuse kohta aru pärida ta ei reageerinud. Kasutasin siis jõudu. Varajasematest kogemustest tean, et parim vahend võitlemiseks on kasutada sama relva, mida sinu vastu kasutatakse. Läksin ja painutasin selle risti alumise osa kõveraks niimoodi, et sellest ristist voolav energia suunduks seda hoidva isiku südamesse. Kiiremat “uttu tõmbamist” ma pole kunagi varem näinud. Hüüdsin talle järgi, et “Oota, mul on vaja sinuga rääkida!” Paari sekundi pärast oli temast järgi vaid kauge must täpp ja läinud ta oligi koos informatsiooniga tema tegevuse põhjustest. Hilisema “surfamise” käigus sain teada, et niimoodi puhastatakse religiooni energiasüsteemi (egregori) saastast, mis koguneb inimestelt, kes tegelevad palvetamise kaudu oma probleemidest vabanemisega. Kas siit on võimalik järeldada, et sa peadki teiste kõntsas ujuma ja ära paremat loodagi.

 

   Katkend Vanast Testamendist: …ja Jehoova jumal ütles:”Vaata, inimene on saanud nagu üheks meie hulgast, tundes head ja kurja! Aga nüüd, et ta oma kätt ei sirutaks ega võtaks ka elupuust ega sööks ega elaks igavesti”– 24. Ja ta ajas Aadama välja ja pani hommiku poole Eedeni rohuaeda keerubid ja tuleleegina sähviva mõõga, et need valvaksid elupuu teed.   Kas eelmise lõigus kirjeldatud papp võiks olla üks keerubitest? See, et papp seisis kirdes, langeb kokku hommikupoolse osaga. Tuli saab olla seal, kus on põlemise materjali (antud juhul ristist väljavoolav raskete probleemide energia). Miks on vaja nii kiivalt kaitsta teed elupuu juurde. Kellele on kasulik, et inimene ennast “läbi põletaks”? Või on see ikkagi Jumala arm, mille olemusele väeti inimene kuidagi pihta ei saa.

 

    26. jaan. 2002. aasta Kõikse Isa otsusega on ristiusu, islami ja judaismi süsteemide egregorid tühistatud. Sellest ilmselt ka kirikute paanilised reformi- ja liitumiskampaaniad.

    1. sept. 2001. aastal toimus vabamüürluse ülemaailmse energeetilise (vaimse) kontroll- ja juhtimissüsteemi tühistamine. Sellega anti kosmiliselt tasandilt kõigile riikidele võimalus saada iseendaks ja täita oma roll Maa arengus.

   Võim on seotud teadmistega. Võimu kindlustamine on võimuga kaasnevast vastutusest kõrvalehiilimine ehk teadmiste kuritarvitamine. Sellest momendist, kui hakatakse oma võimu kindlustama, hakkab selle võimu lagunemine (teadmised lähevad hapuks). Sellel lihtsal põhjusel, et teadmiste edasiarendamise ja teistele kasutamiseks andmise asemel hakatakse neid teadmisi omakasu huvides varjama ja kaitsma. Oma jõud ja aeg on valesti kulutatud ja seetõttu arenevad “konkurendid”, keda võim ei huvita, teist oma teadmistega ette. Võimu ei ole vaja kindlustada, ta kindlustab ennast ise. Lõppkokkuvõttes on võimu kindlustamine üldsuse arengu vastu suunatud kuritegu. Kujutage ette olukorda, kui kõik peaksid tegelema jalgratta leiutamisega. Kust pärineb inimeste võimuiha? Kas Luciferilt või Jumalalt või kusagilt mujalt meile tundmatust allikast? Või peame me läbi kannatuste väga konkreetselt ja jäägitult võimu olemuse selgeks õppima selleks, et kõrgemale arenguspiraalile jõudes ei hakkaks neid väärtusi, mis seal on, endale ihaldama ja sealset arengut pidurdama. Elame, näeme.

   Mida tihedam on mateeria, seda rohkem on ühte ruumiühikusse pakitud energiat. Mida rohkem on mateeriat, seda suurem on selle mass. Selleks et püstoli kuul saaks startida ja saavutaks vajaliku kiiruse, peab väljalastud kuuli ja kuuli stardiplatvormi (antud juhul püstoli) masside suhe olema tasakaalus. Kui tahame teele saata kahurikuuli, siis vajame selleks tunduvalt massiivsemat lähetajat. Mõte, mis on välja saadetud füüsilisest ehk materiaalsest (massi omavast) ajust, on ülivõimas. Nende dimensioonide tegelased, kes omavad rohkem teavet kui inimesed, aga samas elavad kõrgemas võnkesageduses (nende mateeria tihedus, seega ka mass on väiksem kui Maal) ja on huvitatud sellest, et takistada inimese arengut, kardavad inimese mõtet kui tuld. Kui inimene ei tea, keda sihtida, muutub püstolist paugutamine mõttetuks vahendite raiskamiseks (inimese sisekosmose mõttelisel tasandil tähendab see inimese eluenergia raiskamist). Kui ruum on pime, siis ei ole võimalik märklauda tabada. Veelgi parem on, kui tulistatakse valet märklauda. Selleks et inimese mõtteimpulss lähetatavani ei jõuaks, kasutatakse mõtte levimisruumide reostamist. Veel parem on, kui suudetakse inimene viia selleni, et ta ise oma informatsioonikanalid ära reostaks. Veelgi parem on, kui suudetakse inimest Loojale näidata kui “äput” ja tõestada, et see Looja eksperiment ehk loomingu osa (inimene) on ebaõnnestunud.

   Kõiksus koosneb sise- ja väliskosmosest. Kui vaadelda Maad Kuult, Päikeselt, Orionilt või mujalt, siis vaatleja jaoks asume me väliskosmoses. Tuleb aru saada, et ainult enda jaoks oleme me Kõiksuse keskpunkt. On vaja teadvustada, et me oleme osakene Kõiksusest. Kõik, mis toimub väljaspool meid, on meile mõjutajaks. Kõik, mis toimub meie sees, mõjutab väljaspool meid asetsevat. Kui me räägime väliskosmosest, siis mõttelisel tasandil räägime väljaspool meid toimuvast. Kui me räägime sisekosmosest, siis mõttelisel tasandil räägime me enda sees toimuvast. Mida mitmekesisemaks ja sügavamaks arenevad meie teadmised, seda suuremaks paisub meie sisekosmos. Neutraalses olemises ei kahjusta me ennast ega hävita teisi. Mida suurem on meie sisekosmos, seda suurem on meie kasutuses olev jõud. Mida suurem on jõud, seda suurem on võimalus midagi muuta ja suunata. Seda suurem on ka sellega kaasnev vastutus. Edaspidi kosmosest rääkides pean silmas väliskosmost, sest nii ollakse harjunud.

   Kõiksuse arengu seaduspakettidest tuleneva Põhjuse ja Tagajärje Seaduse hoiatavat (tunnetuse tasandil ohtu aimavat) osa nimetatakse eetikaks. Lihtsamalt öeldes: ela ise ja lase teistel elada. Inimesele vajalikud eetikateadmised on salvestatud eetikaprogrammidena inimese alateadvusesse. Eetikaprogrammide üheks väljatöötajaks ja levitajaks on Sirius B mentaaleeterlikud vaimolendid 18. dimensioonist. Virtuaal-, ruumi-, jõu-  ja struktuurisüsteeme kasutav sensitiiv põrkab varem või hiljem kokku kosmilise eetikaga: kas, kuidas ja kui palju teha. Kõiksuses on olemas nn. katsetuste ruum, kus on võimalik enne reaalset tegu oma mõtet, süsteemi vm. ilma täidesaatva jõuta proovida. Õppigem seda kasutama.

   Kolmanda silma nägemismehhanism on olemas kõigil inimestel. Eelnevate elude “mittemäletamine” on tingitud sellest, et me oleme ülitihedas (materiaalses) energiateruumis. Üksteisest erinevad energiad on üksteisest erinevad teadmised. Oma sisekosmose tasandil on meil vaja oma sisemised teadmised süstematiseerida ehk korrastada. Kas te tunnete ennast mõnusalt, kui teie korteris või majas on kõik asjad pillutud läbisegi ühte hunnikusse? Kui see hunnik on laeni, kas teile endale üldse ruumi jätkubki? Kas te suudate sellest virvarrist üles leida raamatukese pealkirjaga “Minu eelneva(te)  elu(de) sündmused”? Kas te seda hunnikut järjekordselt nähes tahaksitegi seda raamatut leida või ajab see teid hoopis jooma ja märatsema? Ehk loodate ja lausa nõuate, et keegi teine tuleb seda teie eest tegema? Korrastamine tähendab süstematiseerimist. Mõttelisel tasandil tähendab süstematiseerimine aruandmist. Arusaamine on endale aruandmise tagajärg.

   Selgeltnägemine ei ole mingi ime, vaid inimese oskus, seega ka võime, oma informatsioonikanaleid puhtana hoida. Kõige puhtam on ruum siis, kui seal midagi ei ole. Hirm aegunud asjadest (äkki läheb vaja) ja arusaamadest loobuda (arvamus, et ma pole keegi, kui mul midagi ei ole) sünnitab kogumismaania. Mida rohkem on ruumis asju, seda raskem on seal liikuda nii, et sa kuhugile vastu ei põrka. Laeni täis ruumist ei paista läbi ka valgus.

   Mateeria on pisike osa sellest, mis olemas on. Järelikult ka materiaalsed sõjad. Järelikult ka kosmilised sõjad, mis peetakse materialiseeritud vahenditega. Materiaalsed relvad haaratakse kätte siis, kui psühhovõitluses alla jäädakse. Sõjas kaotavad mõlemad pooled oma jõudu ja vahendeid. Kasulik on see aga kellelegi kolmandale, kes seda sõda provotseerinud on. Kes on siis see saladuslik kolmas, keda me ei oska näha ega tunnetada?

    Kord viibisin koosolekul, mida alustati sõnadega: “Seltsimehed, situatsioon on radikaalselt skeptiline…”. Ausa eestlase suust oleks kõlanud sama lause umbes niimoodi: “Olukord on sitt…”. Tahtmine ennast targana ja tähtsana näidata läbi võõrteadmiste- ja mõistete on keeruline stress. Selles stressis vaevlevaid inimesi on lihtne ära kasutada kosmiliste “hingekustutajate” vaimsetel  juhtidel. Näitena võib tuua URANTIA raamatu, kus on palju tõest informatsiooni. Selle raamatu sisu on umbes 75 aastat vananenud. Tänaseks on tõest infot selles raamatus vaid 20%. Suure tõenäosusega polnud see info mõeldudki Maale saatmiseks. Järelemõtlemiseks esitan uuemat ja mitmekesisemat lühiinfot:

   Praeguseks Maale teadaantud infos eksisteerib Kõiksuses viis fundamentaalset üldist jaotussüsteemi. Niinimetatud tähtsuse järjekorras:

1.        Nn. ruumiseisundite jaotus (6 struktuurset “kulgemist”) Maa on 1. ruumiseisundis.

2.        Kosmiline haldusjaotus (7 energeetilist teadvuse arengu juhtimistasandit ehk 7 Superuniversumit). Maa on 7. tasandis. Loomisel on kolm uut Super-universumit. Seega saab olema kokku 10 Superuniversumit.

3.        Vibratsioonisageduste jaotus (102 nn. sagedusmaailma). Maa asub 53. sagedusmaailmas.

4.        Üldine kujundamise programmide jaotus (dimensioonid). 22 dimensiooni, iga dimensioon jaguneb sisemisteks astmeteks, astmete arv dimensioonide lõikes on erinev. Maa ja inimkond valdab: 2.dim. 6 aste kuni 12.dim. 2.aste. Dimensioonid on põimunud kõikide teiste jaotusruumidega. Kolme-mõõtmelise ruumi dimensioonides esineb polaarsuse süsteem võimendatud kujul.

5.        Kõiksuse kujunduse loomingu tulemuse tiheduse jaotus (11 tihedusruumi). Maa asub loomingu 3. tihedusruumis. Oleme siirdumas kolmandast tihedus-ruumist neljandasse.

   Mis puudutab uut ja “kõrget” informatsiooni, siis on vaja selleks, et ei toimuks vaimset uppumist, väga hoolikalt ja põhjalikult järele kontrollida, kust, kellelt ja mis eesmärgil see info edastatud on. Inimesed, kellel on kolmas silm avanenud ja ta hakkab midagi nägema, ei saa enamikul juhtudel aru, millega tegemist on. Kui ta arvab, et nüüd on tal kõik teed ja võimalused lahti, siis ennekõike on tal oht ennast uute vahendite ja võimalustega hävitada. Sellesse hävingusse tõmmatakse pahatihti ka enda lähedased. Siit hoiatus: kõik, mis hiilgab, ei ole kuld. Palju teevad kurja (kuigi tahtmatult ehk rumalusest) need isikud, kes püüavad teistele ennast näidata “teadjatena”, aga tegelikult nn. võimed puuduvad. Eriti palju kurja teevad aga need võimetega isikud, kes kasutavad ära oma teadmisi ja oskusi omakasu (tihti ülikasu) eesmärkidel. Nii peletatakse laiemaid masse vaimsest arenguteest eemale. Eesti sensitiivide omavahelised võimuvõitlused ja “ärategemised” ei ole ammu enam uudis.

   Laialdaselt on levinud info sellest, et me siseneme nn. footonvöösse ja tänu sellele toimub Maa “tõusmine” neljandasse sagedusastmesse. Inimeste tasandil toimuvat siis nn. sikkude ja lammaste eraldamine. On levimas arvamus, et me peame valima kas musta või valge arengutee. Kas keegi on aga pihta saanud sellele, et poolte valikuga loome me paratamatult vastasseisu ja seega viljaka pinnase uutele sõdadele. Kelle huvides tegelikult toimub sellise info levitamine? Inimesed ei tea, et loomisel on kristalltehnoloogia, millega hakatakse juhtima kogu Linnutee Galaktikat. Selleks et kristalltehnoloogiat luua, oli vajalik kõigi 14-ne Linnutee Galaktikas asuva footonvöö dematerialiseerimine. Footonvööde lahustamine toimus eelmisel aastal 15. juunist kuni oktoobri lõpuni. Seega tänaseks footonrõngaid enam ei ole ja kõik jutud Maa transportimisest Siriusele lähemale on vaja lõpetada. Lahustava energia tõttu suudavad adekvaatset välisinformatsiooni kätte saada ainult need sensitiivid, kes omavad kosmilist võtit informatsioonikanali avamiseks (nn. kanali- ja antenninimesed).

   Maine korruptsioon ja onupojapoliitika on võrreldes kosmilisega poisike. Üheks räigemaks inimeste vastu suunatud kosmiliseks kuriteoks, mis paari aasta eest avalikuks tuli, oli kosmilise andmepanga (Akasha toimikud) selle osa, mis puudutab inimeste arengut, mõtteid ja tegusid, võltsimine. Planeet Maa kannatuste kogusummas on inimeste põhjustatud osa alla kolmandiku. Loojale püüti läbi väärinformatsiooni näidata, et kõige Maise negativismi põhjustajaks on ainult inimene.

   Maine maffia on suurel määral kosmilise maffia käepikendus. Ehk saab selle informatsiooni valguses selgeks, kuidas on maffiastruktuurid võimelised kui libedad kalad nendele seatud võrkudest hoiduma või võrku sattununa sealt välja libisema. 10. aprillil 2002. “põletati”  koostöös Päikesega 3. ja 4. dimensiooni kosmilise ja maise maffia vahelised koostöösidemed. Selle tõttu kaotas maine maffia oma nn. vaimse toe.

 

 

 

Kirjutatud jaanuaris 2002