Enesetähtsuse meditatsioon

 

 

   Täht on kõrgsfääris asetsev ainulaadne enda väärtuste väljakiirgaja, rikastades oma säraga ümbritsevat ilmaruumi. Inimene, kes oma enese tähtsust alahindab, ei saa tähena kiirata, sest ta on ise oma hirmude sunnil enda ja ümbritseva keskkonna vahele müürid ehitanud või on lasknud seda teistel teha.

   Täht saab särada pimeduses. Religioonisüsteemide kaasabil on aastatuhandeid inimesele sisestatud, et valgus (jumal) asub ülemises taevas ja pimedus maa all (alumises taevas). Tegelikult on asjad vastupidi - üleval asub pimedus (kõik uus ja tundmatu ehk süstematiseerimata armastus – KAOS – siseneb inimesesse kroontšakra kaudu) ja all asetseb valgus ehk süsteemi pandud armastus (loomingu lõpptulemus).

   Selleks et endast elutervet ehk hirmuvaba energiat välja kiirata, on vaja enese tähtsus teadlikult tasakaalustada. Kui teiste tähtsust alahinnatakse, hakkavad nad automaatselt protestima ja teid maa peale tagasi tirima. Kui teisi üle hinnata, tekib enda kehas sisemine protest, mis annab raskustundega (alandumisega) märku, et energia teie sees hakkab tihenema, ei oma väljundit. Enesetähtsuse ehk ego probleemid inimeses elavad rinnaku kõrgusel (kopsud, bronhid, südame tipp, harknääre, kaenlaalused, randmed, sõrmede tipud jne.).

  

   Andke endale info, et te julgete olla ilma igasuguse kaitseta ja te usaldate oma sisekosmose kaitset. Seejärel kujutlege ette, et teie iseolemise keskuse (kui küsitakse kes sa oled, siis näidatakse spontaanselt rinnal sõrmega kohta, et mina olen…-see ongi iseolemise keskuse asukoht teie kehas) juures asub lüliti, millele vajutades te hakkate endast valgust välja kiirgama. Tõuske mõttes pimedasse taevalaotusse ja särage tähena ümbritsevasse ruumi. Püüdke tunnetada, kuidas teie kiirgus välja näeb ja kuidas see teiste poolt vastu võetakse. Andke info, et see energia, mis teisse on aegade jooksul kinni jäänud, selle kasutate kütusena ära teie kiirgusallika toiteks.

   Seejärel andke endale info, et te lasete endast läbi voolata ümbritseval pimedusel ja et teie keha on kui omamoodi energiamuundur, mis kasutab pimedusest tulevat materjali valguse tootmiseks. Tunnetage, mis tunne teid valdab, kuidas teie keha reageerib sellisele tegevusele. Proovige igat organit eraldi tunnetada ja kui kuskil on pinge või valu, siis minge mõttes selle keskele ja hingake selle kaudu rahulikult sisse ja välja. Andke oma rakkudele korraldus, et ka nemad hakkaksid endast valgust välja kiirgama. Võite anda korralduse, kus iga rakk oleks kui kops, mis hingab sisse-välja samas rütmis, nagu teie füüsilinegi hingamine.

   Järgnevalt andke endale info, et te kiirgate endast helesinist valgust. Sellele valgusele liitke mõttes sõnum, et te suhtute kõigesse ümbritsevasse algselt sõbrapositsioonil olles. Kui keegi isikutest ei taha teie kiirgust vastu võtta, siis andke talle vabadus selle eest eemalduda. Teil ei ole vaja ennast vägisi kellelegi peale suruda. Tunnetage, kas teie olemine muutub värskemaks.

   Seejärel kiirake endast välja helekollast, kuldse alatooniga energiat. Andke sellega sõnum, et te olete valmis kõike saadut teadlikult tasakaalustama, et te julgete teistest sõltuda ja et teiste sõltumine teist ei valmista teile probleeme. Andke endale info, et te olete õpisuuteline vastastikust sõltuvust teadlikult kontrollima ja seda tasakaalustama.  

   Nüüd püüdke endast välja kiirata helepunase tooniga energiat ja vajadusel pöörduge Maa ema poole, et ta teile seda energiat juurde annaks. Kujutage ette, et te olete planeediga üks tervik. Püüdke planeedi rütmis hingata. Sellega viite te oma vibratsiooni Maa ökosüsteemiga sünkrooni (nagu muusikariista häälestamine orkestri tarbeks).

   Peale seda andke endale info, et te lähete oma vanemate liini mööda neli põlve tagasi ja lasete oma sisemisel valgusel kõik liigse, mis ei kattu teie arenguprogrammiga, ära põletada. Selline toimimine puhastab vanemate geneetika kaudu tuleva orjandussüsteemi manipulatsiooni. Jälgige, mis tunne teid seejärel valdab ja kuidas teie keha sellele reageerib.

   Lõpuks tõuske uuesti tähena pimedusse ja võrrelge oma esialgset sära ja seda, kuidas te nüüd särate.

 

 

 

 

 

 

Kirjutatud märtsis 2005