Nõidade sõda

 

 

   Naist, kes tegeleb füüsilisele silmaga nähtamatute süsteemide teadliku kasutamisega, nimetatakse nõiaks. Meest, kes tegeleb sama asjaga, aga maagiks. Lihtsuse mõttes nimetan järgnevalt ka mehi nõidadeks, kuna enamik on sellega harjunud.

   Pikka aega oli maagiasüsteemide väljaõpe ja kasutamine kirikute, vabamüürluse ja enamikule planeedi elanikkonnale salastatud ühingute kontrolli all selleks, et üldmasse kontrollida ja ohjeldada valitsevale süsteemile meelepärases suunas.

   Tänu globaalsele orjandussüsteemile olid maagiasüsteemid paralleelmaailmade ja teiste ruumidimensioonide kontrolli all kuni selle momendini, kui avastati kosmilise andmepanga võltsimine. See tähendas seda, et inimene, kes ei allunud orjandussüsteemile, hävitati või siis pärsiti tema võimeid.

   Nn. kolmanda silma süsteemid on sünniõigusega kaasa antud igale Maal kehastuvale inimesele. Need süsteemid on inimese sisekosmose kontrolli all ja nende avatus on täpses kooskõlas inimese sisemise eetikaga. Teisiti öeldes saab inimene näha vaid seda, milleks ta enda psüühika valmis on. Kui ta näeks rohkem, kui ta selleks valmis on, ei peaks ta psüühika vastu ja tulemuseks oleks hullumine.

   Enamik inimeses olevaid peenmateriaalseid süsteeme on kinnitatud magnetismi abil füüsilise keha rakkude magnetismi külge. Siit tulevadki nn. imed, kui inimene peale traumat võib äkki saada võimed, mida tal enne ei ole olnud. Saladus on lihtne: igal süsteemil on kontrollpunktid, mille kaudu kontrollitakse (ennekõike sisemise eetika automaatne kontrollmehhanism + tema vaimne õpetaja kuskil teises reaalsuses) inimese süsteemikasutuse valmisolekut. Kui mingi trauma tagajärjel, kus vigastatakse füüsilist keha, need rakud, mille külge oli kontrollpunkt kinnitatud, eemaldati või paisati segi, siis võis süsteem täies võimsuses käivituda või hoopis seiskuda. Tean inimesi (mõned neist on koomas olnud), kelle kolmanda silma avanemine või muud võimed on avanenud operatsiooni tagajärjel. Loomulikult valitsevale hingemaffiale selline asi, et inimene rohkem näeb ja aru saab, kui valitsejatele kasulik, see asi ei meeldinud ja õige pea oli kolmas silm jälle kinni.  

   Nüüd käivitati järgnev skeem, kus inimene juhatati kirikusse, et papp tal nägemise korda teeks. Ja oh imet, inimene sai oma võimed tagasi, aga selle vahega, et ta hakkas infot saama juba läbi selle süsteemi, mis oli hingemaffia kontrolli all. Kujutage ette, kui te olete füüsilisel tasandil nägija (teie silmad on korras) ja ühel päeval olete lihtsalt pime. Kui teile antakse seejärel valikuvõimalus, et te saate jälle näha vaid sel juhul, kui te töötate süsteemi kasuks, kui seda aga ei tee, siis nägemist tagasi ei saa- kumma variandi te valiksite? Inimene, kellel on kogu aeg kolmas silm kinni olnud, ei oska paremat tahtagi nagu pime, kes pole kunagi päikest näinud. Inimene, kellel on kolmas silm avatud (ta on vabadust maitsta saanud) ja see äkki kinni läheb, on kui kotis ja ta ei saa enam millestki aru. Need, kes seda kogenud on, räägivad kõik, et see on ülikarm karistus.

   Aegade jooksul on kosmilise hingemaffia tipptegelased õppinud manipuleerima inimese keha toimesüsteemidega, sealhulgas ka kolmanda silma toime-mehhanismidaga.  Samas on selliseid juhtumeid harva, kui inimeses olevaid sünniõigusega kaasaantud süsteeme lahti muugitakse. Kui selline asi avalikuks tuleb, järgneb sellele kohene surmanuhtlus.

   Mõni aasta tagasi paluti mul uurida ühe tunnustatud eesti nõia võimet, millega ta tekitas sugutungi enda ja suvalise naise vahel. Avastasin nn. rahvusvahelise laevade kanali, mille alumises merepoolses osas oli umbes 6 meetrise läbimõõduga kerakujuline mehitatud laev. Selles oli kaks umbes 1,2 m pikkust tulnukat. Nad tegid koostööd selle nõiaga (täpsemalt öeldes kasutati seda nõida tööriistana), kusjuures tal enesel polnud manipulatsioonist aimugi. Selle nõia kasutusse anti energeetiline suguiha stimulaator, mis toimis niimoodi, et piisas tal vaid naisele silma vaatamisest ja mõttes soovi avaldamisest, kui naine talle nagu truu lammas järgnes ja temaga suguühtesse astus. Sel ajal, kui naine orgasmi saab, on ta kõigele avatud. Seda momenti kasutasid tulnukad ära ja paigutasid orgasmi ajal naise kõhuossa kolmnurkse püramiidi koos spetsiaalse diagnostikasüsteemiga. Antud süsteem oli paralleelsagedusel olev, füüsilisele silmale nähtamatu. Tegevuse eesmärk oli tundma õppida, mismoodi naise keha sisekosmose süsteem last loob/kasvatab. Sisuliselt oli tegemist Looja süsteemide lahtimuukimisega. Ilmselt on nii, et kui keegi midagi avastab, siis on see veidi aja pärast ka teistele teada. Igatahes tõmmati need kaks tegelinskit hetkega laevast üles ja järgmisel hetkel oli näha mõõka, mis neil pead maha raius. Juttude järgi kadus sellel nõial peale seda võime naisi  mõjutada.

   Kui inimeses olevad peenmateriaalsed süsteemid on suhteliselt täiusliku kaitse all, siis on leitud moodused inimeste reostamiseks, et nad lihtsalt infot kätte ei saaks. Teine laialtlevinud moodus on inimese suhtluskanalite blokeerimine erinevate süsteemidega, et talle lihtsalt energia/info kohale ei jõuaks. Kolmas üldlevinud moodus on maa magnetismisüsteemidega manipuleerimine ehk rahva keeles must ja valge maagia. Neljas moodus on inimese nn. tühjaksimemine kas siis hetkega või siis varjatumalt ehk pikaajalisemalt. Viies moodus on kosmilise geomeetria alustega manipuleerimine (näiteks laialttuntud püramiidsüsteemid, kusjuures püramiid on sisuliselt lihtkristall). Sellele järgnevad manipulatsioonid ilmakaartega jne. Kõige ohtlikumad on inimeste koostöövormid (lepingud) erinevate kosmiliste isikutega väljastpoolt meie reaalsust, kus reeglina tehakse inimesest tööriist teiste inimeste kallal vägivalla tarvitamiseks (näiteks Stalin, Hitler jt. ajaloo suurtegijad).

   Enamik nn. vana generatsiooni nõidadest on laguneva orjandussüsteemi kontrolli all ja teenivad (paljud neist enesele teadmatult) selle huve. Laialt on tuntud sellised ravitsejad, kes võtavad jutule vaid neid inimesi, kes ristitud on, väites, et nad tegutsevad jumala (või siis tema poja Kristuse) väe kaudu, taipamata, et see tegelikult nii ei ole. Sellise manipulatsiooni kaudu üritatakse inimene meelitada orjandussüsteemi, kus teda siis lihtsam kontrollida oleks. Inimene, kes on saanud tunda „jumala“ väge, ei saa aru, mismoodi asjad käivad ja tembeldab ennast mõttes mannetuks ehk jõuetuks. Selle mõttega blokeerib ta enda isikliku väe (eneseusu) ja ainuüksi sellest piisab, et talle alluvusprogramm sisse sööta.

   Paljud nõiad ei taipa, et neile on „antud“ nn. võimed orjandussüsteemi tegelaste poolt ja ikka selle järgi, milline on inimese võimuiha. Võimust pimestatud isik ei ole võimeline nägema, kuidas teda „kõrgemalt“ poolt ära kasutatakse. Ta ei saa aru, et on vaid arlekiin oma isandate käes, et need võimed, mida kasutab, ei ole tema loomuliku arengu tulemus. Ta areng jääb toppama, sest põhienergia ja aeg kulub konkurentidega vägikaika vedamiseks ja võimupositsiooni kindlustamiseks. Kuni selle hetkeni, kui ta on ennast täielikult tühjaks lüpsnud ja seejärel oma isandate poolt prügikasti visatud selleks, et järgmine letti lubada.

   Enamik nõidasid tegutsevad selle nimel, et oma materiaalset heaolu ja ülemvõimu kindlustada. Selline mõtteviis vallandab nn. paratasandi sõja. Pole uudiseks, et enamik ennast kasvõi vähegi nõiaks pidavad isikud hakkavad teiste nõidadega kaklema ja oma üleolekut tõestama.  Kellel nägemine korras ja neid lahinguid kõrvalt näeb, see kirjeldab seda kui õudusunenägu. Kui eesti vanasõna ütleb, et maaslamajat ei lööda (eetika oli veel paigas), siis kohati tundub, et paratasandi madinates pole miski püha. Vastupidi enne püütakse isik nõrgestada ja siis lõplikult paika panna kuni hävitamiseni välja.

   Kõige hullemad on nn. püsisüsteemid (selle all mõtlen süsteeme, mis on kord ehitatud, automaatrežiimi jäetud ja pahatihti unustatud(?) maha võtta, kui selleks enam otsest vajadust pole), mis ründavad ka kogemata selle otsa komistavaid surfajaid. Selle süsteemi omanik on vea teinud sellega, et teda ei huvita, mis saab isikutest, kes tema ülespandud süsteemiga juhuslikult kokku põrkavad. Ta pole ehitanud süsteemile filtrit (või muud tõkendit, kasvõi hoiatussüsteemi), mis hoiaks eemal nn. juhukülastajaid. See on võrreldav sellega, kui inimene satub poksisaali ja ta mõne profi poolt auti lüüakse.

   Kord tahtis üks sõber teada, kas Tallinna sadamas kasutatakse maagiasüsteeme. Nii kui vaatama hakkasin, sain hoobilt laksu sisse. Poole tunniga paisus mu pool nägu selliseks, nagu hästitoidetud ministril. Avastasin, et mu kuklale „hüppas“ kinni maagiasüsteem, mis oli ehitatud kolmnurgana, mille igas tipus olid värvilised kanalid. Ristlõikes vaadelduna oli kolm ringi: üks must, teine punane ja kolmandast ringist pool valge ja pool kollane. Kui süsteem kinnitus musta ja punase kanaliga kuklasse, siis valge/kollane kanal suundus seljaajusse, püüdes seda paralüüsida. Süsteemist lahtisaamiseks sain juhendi omalt vaimselt õpetajalt. Seejärel programmeerisin selle nii ringi, et ta kinnituks süsteemi omanikule endale külge ja muutuks olematuks sellest hetkest, kui omanik oma vea teadvustab. Tal kulus arusaamiseks üle poole aasta…

   Huvitav on jälgida Olümpiamänge või siis maailma meistrivõistlusi spordis. Igal suuremal sportlasel on fännklubi nõidade näol, kes teevad kõikvõimalikke nippe selleks, et nende lemmik võidaks. Mida suurem kuulsus, seda rohkem on ka palgalisi nõidasid, kes tema hea tulemuse eest vastutavad.

   Kord helistas mulle üks tuttav, et ma vaataks, mis selle Erkkiga lahti on, et tal Sidneys kuidagi ei vea. Vaatasin, et maa tema jalge all oli energeetiliselt libedaks tehtud ja seda kontrollis paralleelmaailma tegelinski, kes istus tribüünil. Nii kui ta aru sai, et teda avastati, lasi ta jalga ja sellest momendist hakkas Erkkil ilusasti minema kuni võidukullani. Selle tellimustöö taga oli aga Erkki lähim konkurent. Ma ei tea, mis hiljem juhtus, aga ühes teleesinemises ütles Erkki sensitiivide kohta vägagi halvasti ja selle tulemusena kaotas oma nõidadest fännid. Sellest ajast alates hajus ka ta spordiõnn.

   Jälgisin kord ühe sõbraga Andrus Veerpalu heitlust taliolümpiamängudel. Tema blokeerimisega tegeles korraga 12 nõida erinevatest riikidest. Meie Eesti nõiad püüdsid samal ajal nende nõidadega võidelda. Kõige kõvemaks vastaseks oli üks maag Venemaalt.

   Kord Maaema messil jälgisin Vigala Sassi esinemist. Selleks et kuulajaid oma kontrolli alla saada, ehitas ta nende kohale energeetilise mustjashalli kupli. Tema õnnetuseks oli kuulajate seas aga ka tema nn. konkurent, kellel oli Sassiga eelnevatest aegadest kana kitkuda. Tema tegeles siis samal ajal selle kupli lammutamisega. Sass muudkui ehitas ja teine muudkui lammutas. Kahte asja korraga teha ei saa ja selletõttu oli Sassi jutt kui katkiselt grammofoniplaadilt (sama lause kordamine umbes kümne minuti jooksul): „Tiibetis mungad näpivad, teie, naised ei tea midagi ja minge kõik kuradile.“ Rahvas sai kõhutäie naerda ja konkurent oli õnnelik, et sai kätte maksta.

   Riikidevahelises võimuvõitluses kasutavad nõiad paralleeltasandite tegijate suuniseid või siis valmissüsteeme, millele ligipääs on vaid vähestel „väljavalitutel“. Paar aastat tagasi blokeeris India „jumal“ Sai Baba kogu Eesti majanduselu. Kui tema käest küsisime, miks ta seda tegi, jäi ta vastuse võlgu ja sulges ennast kristallkirstu, et talle midagi teha ei saaks. Ometi leidsime nipi, kuidas ta sealt välja saada ja saime ka vahendid tema süsteemi lammutamiseks (ise ta ei vaevunud seda tegema). Indiasse raha kantimiseks kasutas ta ka kasiinosid. Kogu maailma ruletilaudade alla oli ehitatud spetsiaalsed „kosmilised“ arvutid, mille kaudu oli võimalik mängu tulemust määrata vastavalt arvutiomaniku soovile. Kui inimene kaotab, siis annab ta selle summa ulatuses oleva rahaenergia vabatahtlikult oma mõttega ära. Seejärel on lihtne seda energiat suunata sinna, kuhu soovitakse ja näiliselt on kõik Vaba Tahte Seadusega kooskõlas.

   Suuremate nõidade grupeeringute vastu on olemas nn. üksiknõiad, kes omavad võtit nõidade kasutuses olevate süsteemide alustalade olematuks tegemiseks (nn. teadlikud kosmilised töötajad inimeste näol, kes vastutavad planeedi üldise tasakaalu eest). Need isikud on varjatud ega hakka oma oskustega üldsuse ees kelkima.

   See, kes tahab teistele tõestada, et ta on nõid, seda tegelikult ei ole. See on isik, kes kannatab sügava alaväärsuskompleksi all ja on võimeline tervele maailmale kätte maksma selle eest, et ta kallim teda hülgas (olgu selleks siis ema, isa, abikaasa või keegi teine lähedane inimene). Läbi sellise kättemaksu tahab ta tõestada, seejuures vahendeid valimata, et ta on kõikvõimas ja armastust väärt. Ta ei tea, et armastust ära teenida ei ole võimalik. Ta püüab enda ümber koguda võimalikult palju austajaid ja ikka selliseid, kes on nõrgemad kui ta ise. Kuna sarnane tõmbab sarnast, siis kogunevad tema ümber samasugused kannatajad ja uue maailmakorra loojad. Et oma eesmärki saavutada, peab ta looma enneolematu „õilsa“ teooria, mida saaks siis need isikud, kes valet läbi ei oska näha või ei tahagi näha, kummardada. Näitena võib tuua Hitleri aariarassi teooria, Stalini teooria (pole inimest - pole probleemi), Marxi  kapitalismiteooria, Lenini sotsialismiteooria, vabamüürluse teooria demokraatiast, ristiusu teooria ainujumalast jne. Mida mahukam ja keerulisem teooria, seda parem on sellega masse valitseda. Mida kõrgem (kontrollimatum) vale, seda rohkem lihtsausklikke seda uskuma hakkab. Lihtsausklik ei taipa, et ta annab oma usu kaudu tuleva jõu liidri teenistusse ja et sellest momendist, kui ta seda teeb, on ta oma liidri ori. Kuni selleni välja, et ta on võimeline ennast oma liidri ja selle liidri poolt väljapakutud maailmapäästmise teooria eest ohverdama või siis teooriale vastuvaidlejaid tapma.

   Ajalugu on ilmekalt tõestanud, et valedele ehk hirmudele rajatud teooriad/süsteemid on ette määratud hävinema. See nõid, kes on oma võimed saanud orjandussüsteemilt, saab infot nn. paramaailmast ainult oma isandate kaudu ja ikka sellist, millist energiat see süsteem tahab inimestelt kätte saada (varastada). Täna on olukord, kus vana kosmiline orjandussüsteem laguneb ja püütakse uut luua. See nõid, kes rajas oma eluõnne nendele teadmistele, mida talle edastati tema süsteemi isandate poolt, ei ole võimeline uusi teadmisi vastu võtma (ta ei taipa asjade tegelikku olemust). Senised teadmised sai ta tegelikult oma arengutasandilt lähtuvalt teenimatult (teda kasutati manipulatsiooni tööriistana). Selline olukord sunnib seda nõida kümne küünega oma võimust kinni hoidma ja võimaluse korral teisi nõidu hävitama (et tal säiliks illusioon, et ta on kõige vägevam).

   See „nõid“, kes on ennast kunstlikult kõrgustesse tõstnud kuni jumala või loojani välja (ta on ennast ise nii nimetanud, et jüngrid teda ikka maani kummardaks), kardab paaniliselt enda alandamist. Isikut, kes julgeb tema teooriale vastu vaielda, peab ta automaatselt enda alandajaks ja see isik kuulub tema maailmast hävitamisele. Mida kõrgemale ennast tõstetakse, seda lihtsam on jagada neile isikutele, kes teda kõige rohkem kiidavad, kõikvõimalikke ametipositsioone omaloodud hierarhiaredelil. Ta ei taipa, et tegelikult on ta puhtmaterialistliku maailmatunnetusega, sest vaid mateerias eksisteerib kõrguse ja madaluse mõiste. Alandatus on hirm oma illusioonide õhulosside katuselt maa peale tagasi kukkuda.

   See nõid, kes arenes loomuliku arenguprotsessi käigus nõiaks ja seejuures oma sisemist ausust maha ei müünud, saab varem või hiljem kosmilise pühitsuse ja kosmilise missiooni.

 

 

 

 

 

 

Kirjutatud detsembris 2004