Orjastamine toidu kaudu

 

 

   Ori on isik, kellel puudub vägi enda eest seista. Kui tihti me kuuleme: „No mida sina küll sööd, et sa nii tark oled?“ USA-s on üle 2/3 elanikkonnast ülekaalulised. See näitab ilmekalt, kui paljud inimesed on oma orbiidilt ära ehk orjastatud (neil pole võimalik teha seda, mida nende hing tegelikult ihaldab).

  Inimese orjastamine hakkab pihta tema vaimse toidulaua rikkumisest, mille peamiseks tööriistaks on ajupesu ehk valetamine. Sellele järgneb emotsionaalse toidu rikkumine ehk hinge orjastamise tasand, kus inimesed aetakse omavahel tülli. Lõpuks järgneb inimeste keha orjastamine ehk haigeks tegemine nn. rämpstoiduga.

   Inimese narkomaaniasse (narkomaania on elust põgenemise energia) tõmbamine hakkab pihta juba maast madalast. Kogesin hiljuti olukorda, kus viieaastane laps põlgas ära kasemahla kui maitsetu vee ja nõudis selle asemel Coca-Colat.

Coca-Cola jookide tervistkahjustavad mõjud.

1.     Jooki sisaldav kokaiin rikub inimeses oleva hormonaalse tasakaalu, luues tingimused naishormoonide vohamiseks. Eriti ohtlik on see poisslaste arengule, sest neist kasvavad naiselikud mehed. Konkistadoorid püüdsid Lõuna-Ameerika hõivamisel indiaanlasi võõrutada kokalehtede närimisest, kuid see ei õnnestunud. Hiljem hakkasid vallutajad seda tegevust aga soosima, sest kokalehtede närijad on suhteliselt rõõmsameelsed, liikuvad ning ohutud neid ümbritsevatele inimestele (valitsevale eliidile on elutähtsalt oluline, et inimesed oleks tuimad ja jõuetud ümbritsevale reaalsusele reageerimisel). Kokaiin, mis esmakordselt eraldati 1844. a., on üks 14-st tuntud alkaloidist, mida ekstraheeritakse igihalja kokataime (erütroksüloonkoka) lehtedest. Kokaiin on Lõuna-Ameerika kokataime peamine toimeaine. Kokaiini keemiline nimetus on bensoüülmetüülökogniin (C17H21NO4). Seda saab paremini kirjeldada kui kibedat valget lõhnatut kristalset droogi, mis pulbrilisel kujul sarnaneb veidi lumega. Kokaiin kui droog liigitatakse kesknärvisüsteemi stimulantide hulka. Kuni 1910. aastani sisaldas kokaiini ka Coca-Cola, nüüd maitsestatakse seda jooki kokapõõsalehtede kokaiinivaba ekstraktiga (tegelikult firma ärisaladusena kokaiini sellest täielikult ei eraldata, vaid jäetakse seda parasjagu niipalju, et joojal tekiks sellest joogist sõltuvus).

2.     Süsihappegaas rikub maohappesuse tasakaalu, tõstes happesuse liiga kõrgele. Magu on töö alustamise energia. Hape on hirmude (läbitöötamata info) energia. Selleks et valitsev eliit saaks inimest sundida tegema sellist tööd, mis isikule hingelähedane pole (robotiseerimine), on vaja inimese seest tulevad hoiatavad signaalid tõkestada ehk maha rahustada. Hape tasakaalustab (seob endaga) liigse informatsiooni. Probleem on selles, et makku jääv liigne info reostab ehk tõkestab mao loomulikud toimesüsteemid, mis hiljem avalduvad kõikvõimalike maohaigustena.

3.     Keemilised suhkruasendajad takistavad hingeinformatsiooni läbitöötamist ja mõjuvad eriti kahjulikult tütarlaste arengule. Suhkur on hingetasandi hirmude looduslik tasakaalustaja. Laborites loodud ülimagusad suhkruasendajad on Maa ökosüsteemiga sidumata ja ei sobi inimese keha kui ökosüsteemi koostisosaks. Suhkruasendajate kristalliline ehitus peegeldab hingeinformatsiooni (südamearmastust) kaootilistes suundades, luues inimorganismis segaduse ehk reostuse. Probleem on veel selles, et ka neisse jookidesse, kuhu on peale märgitud koostisainena suhkur, lisatakse salaja suhkruasendajaid. Asja ärimõte on selles, et inimene oma järjekordse hingevapustuse perioodil haaraks oma käega mõtlematult selle joogi kui päästja järele.

   Kui inimene ei saa vale toitumise tagajärjel enam inimene olla, põgeneb tema hing sellelt teelt ehk orbiidilt kaugemale. Selleks et oma orbiidilt (elust) mitte jäädavalt ära lennata, saab keha info, et massi on vaja juurde kasvatada. See ongi vale toitumise tagajärjel paksuks minemine.

  Konserveeritud toidu söömine loob eeldused selleks, et inimesel tekiks vastumeelsus kõige uue vastu. Kui palju on tänapäeval lapsi, kes kasvavad konservtoiduta? Kui palju leiame kaubalettidelt toiduaineid, mis ei sisalda säilitusaineid ehk konservante?

   Säilitusainete sissesöömine takistab inimese sees elavate mikroorganismide tööd. Mikroorganismid erinevate bakterite näol on sissesöödud toidu muutjad inimese kehale vajalikeks energialiikideks. See osa toidust, mis jääb tänu bakterite uimastamisele või tapmisele läbi töötamata, ladestub seedekulgla seintele ja moodustab mürgise nn. filterkihi omastatava toidu ja organismi vahele. Selle protsessi jätkumisel tekib soolte ummistus, millest keha püüab vabaneda kõhulahtisuse (soolte läbipesu) näol. Peale selle tekivad kõikvõimalikud ummistused ka keha muudes toidu imendamisprotsessides.

   Vastumeelsus kõige uue vastu kasvab protestiks olemasoleva vastu. Kui olemasolev ei uuene, siis muutub see tüütavaks ja koormavaks, kuna selles puudub elulisus. Suvaline protest väljendub varem või hiljem allergiana. Kas teate, mitu protsenti eesti lastest kannatab allergia käes?

   Toiduainete geneetiline muutmine läheb otsesesse vastuollu Maa ökosüsteemiga, mille loojad asuvad kaugel väljaspool Maa piire. Tekib küsimus, miks lastakse sellel toimuda. Vastus on lihtne: kui inimesed oma ülbuses ja saamahimus tahavad loodu täiuslikkusest üle olla ehk ei oska olemasolevat endi jaoks väärtustada, siis peavad nad oma tegude kibedaid vilju ka maitsta saama. USA-s on geneetiliselt muudetud toiduaineid 82%, Euroopas ulatub see juba 75%-ni.

   Igal inimesel on elu õppetundide omandamiseks vaja puhvertsooni. Vaimse energia tasakaalu tagab Maa ökosüsteem taimestiku näol. Iga taim vastutab oma tasandi sagedusspektri tasakaalu eest. Kui mõni taim geneetiliselt ära muuta, siis ta tegevuse sagedusspekter muutub ja see sagedus, millest ta väljub, jääb kontrollita ja seega ka tasakaalustamata. Tulemuseks on vaimse tasandi reostus energeetilise udu näol, mis ei lase inimesel kätte saada ümbritsevatest maailmadest tulevat vaimset (intuitiivset) infot ehk armastust. Kõige rohkem kahjustab see naisi, sest nemad on loodud selle info/energia vahendajateks. Mida vähem armastust, seda suuremad kannatused. Mida rohkem geneetiliselt muudetud taimesaadusi endale sisse süüa, seda rohkem jääb teie keha ilma looduse poolt pakutavast vaimsest toest ja seda haigemaks teie mõistus muutub.

   Hingeenergia tasakaalu tagab Maa ökosüsteem rakulise elu näol alates ainuraksest kuni ahvini välja. Inimese hing on Maal elavate kõigi rakuliste elude (umbes 8,4 miljonit erinevat kehastust) kogemuste summa (šamaanid oma rännakutel tegelevad inimhinge ravimisega tema väeloomade kaudu). Geneetiliselt muudetud loomsete saaduste (liha, piim jne.) söömine võtab inimeselt võimaluse normaalset hingeelu elada. Seda enam, et ka loomi söödetakse geneetiliselt muudetud taimesaadustega. Ka kõige tühisemast asjast võib riid tekkida, sest looduslik puhvertsoon järelemõtlemiseks ja jõud andestamiseks puudub. See on üks põhjusi, miks paarid koos ei püsi, miks sagenevad kõikvõimalikud südamehaigused.

    Nisu energeetiline nimi on intuitiivteadmine (laialdased teadmised), rukki energeetiline nimi aga süvateadmine (kitsad tuumani ehk põhjuseni ulatuvad teadmised). See näitab, et saiatooted on ennekõike naiste toit, leivatooted aga meeste toit. Nn. hamburgerikultuuris sellist asja kui leib ei tunta, mis jätab poeglapsed meheks ehitamise materjalist ilma. Tulemuseks on enneolematult naiselikud lihavad mehed. Peale selle valmistatakse hamburgerisaia geneetiliselt „parendatud“ nn. hamburgerinisust. Olen kuulnud selle saiakese kohta tabavat võrdlust: švamm (küürimiskäsn).

   Kartul on tõsimeelsuse energia. Friikartuleid valmistatakse sissetoodud külmutatud selleks spetsiaalselt aretatud kartulitest. Külmutatud konserv säilib jääkristallide toimel. Külm saabub peale surma ja selle energeetiline nimi on teadvustamine ehk kristallisatsioon. Jääkristallid toiduainete külmutamisel toimivad kui hingeenergia tagasipeegeldajad. Mida kauem on toit külmunud olekus olnud, seda enam on ta bioloogilisest elust maha jäänud, vananenud. Sellise toidu pidev söömine garanteerib inimese keha enneaegse vananemise. Huvitav, et McDonald´s kiirtoidukettides on ka jäätis aukohal…

    Inimese jaoks on olemas erinevad energeetilised ruumid, kus ta oma toimetulemisi korraldama peab. Mida rohkem ta neid ruume tasakaalustatult kasutama  õpib,  seda sisukamaks ja õnnelikumaks tema elu muutub.

   Üheks ruumi näiteks võib tuua inimese valduses oleva põllu. See isik, kes on täna selle põllu omanik, on energeetilises plaanis ennekõike selle põllu hooldaja ja kaitsja.

   Selleks et põldu kaitsta, peab põllul kui tasakaalus oleval energeetilisel kooslusel olema üks ja ainus peremees (rooli saab keerata vaid üks isik korraga). Et põld aru saaks, kes ta peremees on, tuleb peremehel õppida temaga suhtlema. Selleks et põld aru saaks, et just see on õige peremees, tuleb peremehel see põld ära märgistada. Kui loomad märgistavad oma territooriumi kehalõhnadega, siis inimesel tuleb seda teha oma mõttega, kasutades selleks teadlikult peenmateriaalseid süsteeme. Üks suhteliselt lihtne territooriumi märgistamise süsteem on selle territooriumi valgustamine. Selleks kujutage ette oma põldu ja mõelge see lumivalge valgusega särama. Selle nipiga laete oma põllu ära isikliku hingeenergiaga ja kuna tegemist on valgusega, siis varas teie põllusaadusi näpata ei saa (varas kardab valgust). Samas peab teadma, et sarnane tõmbab sarnast. Kui ise olete varas või te hakkate oma saavutuste üle uhkustama ja sellega teisi provotseerima, siis peab varas teid õpetama tulema olenemata territooriumi valgustatusest.

    Kui te saate põllu, mis oli eelnevalt kellegi teise kasutuses, tuleb see info, mis põld eelnevate peremeestega kaasa sai, kustutada. Päris hästi töötav nipp on põllu energeetilise tulega põletamine. Selleks visualiseerige küünlaleegis olev sinine valgus ja põletage oma maa-ala sellise valgusega puhtaks. Sellel tasandil on näha, et isegi kivid põlevad. Üks võimalustest on veel saata see energia omanikele tagasi.

   Kuna see põld kuulub teie energiavälja koosseisu, siis kõik, mis toimub teiega, see toimub ka põlluga. Näiteks kui te ei ole kadeduse tasandit teadvustanud ja olete kadestajate ees kaitsetu, siis see kultuur, mida kasvatate, saab kahjustatud kõikvõimalike ussidega, kes teie saaki närivad. Kui te olete sigatsemise ees kaitsetu, peavad metssead teie saaki hävitama.

   Kui te ei talu päikest (te olete võimumängudes liiga palju peksa saanud ja selle tõttu hellaks muutunud), siis kõrbeb teie põld kuni selleni välja, et naabri põllule sajab vihma, teie omale aga mitte. Kui te keerlete nagu orav rattas higimull otsa ees, siis kannatab teie põld kindlasti liigniiskuse käes. Kui te aga arvate, et te ei saa normaalselt põllumajandusega sellepärast toime tuldud, et riik teie tulud seaduste kaasabil maksude näol oma tasku topib, teevad rotid teile 1:0 ära. Kui te aga neid loomi mürgitama hakkate, salvestub see energia, mida loodus tasakaalustab, aga teie seda teha ei lase, teie kasvatatavasse kultuuri ja teil on au seda energiat endale ja teistele sisse sööta. Probleem tekib selliselt saastatud saagi müümisega, sest seda lihtsalt ei taheta või siis ostetakse sellise hinnaga, mis ei tasakaalusta teie higi ja vaeva.

   Vaimsuse (energia, mida inimene tunnetab häirivuse tasandil) tasakaalustajad teie põllulapil on kõikvõimalikud umbrohud. Näiteks ohakas on ohmuks olemise energiast toituja. Sellise inimese arusaamad on pidev ohkimine: „Oh jumal küll, miks just niimoodi pidi juhtuma! Oh issand, mis siis nüüd saab!? Oh mind küll, kuidas ma seda ette ei näinud!? Oh kui saaks, siis teeks kõik teisiti jne.“ Selline inimene alustab kindlasti oma lauseid sügava ohkamisega ja püüab jätta muljet, et ta on kui sunnitööline, kes elu nagu piitsutavat kubjast kardab (tal on pidev sundus, mis teda tagant torgib).

   Malts toitub hirmust alandatud saada. Inimene, kes kardab olla see, kes ta on, peab pidevalt tõestama, et ta on keegi. Mida rohkem ta seda teistele tõestab, seda vähem teda usutakse ja seda rohkem teda naeruvääristatakse ehk maa peale tagasi tuuakse. Kuni ta on madalam kui muru. Mida rohkem ta maad mööda roomab ehk lömitab, seda rohkem ta mulda reostab. Seda rohkem peab olema maltsa, mis liigmateriaalsust tasakaalustab.

   Võilill teie põllul toitub liigsetest unistustest ülemvõimu saamise teemadel. Teisi tüüdatakse sellega, et oleks, küll siis teeks. Probleem on selles, et isegi kui on, siis ikkagi ei tehta. Kollane värvus võilille õisikus räägib vastastikusest tasakaalustatud sõltuvusest ehk võimust. Tasakaalus sõltuvus ehk võim tähendab mina sulle - sina mulle sõbralikku kooseksisteerimist. Kui aga inimene tahab saada nii (taotleb ülemvõimu), et ta midagi vastu ei pea andma, teeb ta teise isiku oma mõtte tasandil automaatselt enda orjaks. Pole siis midagi imestada, et teine selle ära tunneb ja vastu puiklema hakkab. Mida rohkem liigkasumit taotletakse, seda rohkem võilill teie põldu ründama peab.

   Kui te umbrohtu mürgitama hakkate, imenduvad need stressid, millest need umbrohud toituvad, teie kasvatatavasse kultuuri. Sellele lisandub veel kasutatav mürk. Lõpptulemusena võib ju teie saak väliselt korras olla, aga õiget maitset ja teile tervist kindlustav toit see küll ei ole.

   Keemilised kunstväetised on hingestamata (automaatliinidel tehtud) toit taimele, mis kasvatavad taime tema maitseomaduste arvelt. See saamahimu, mis väetiste tootmisega tulus tundub, salvestub taimesse. Lisaks rikub väetis, sattudes põhjavette ja lähedalasetsevatesse veekogudesse ümbritseva keskkonna tasakaalu, muutes kohati selle lausa elamiskõlbmatuks (tapab olemasolevad mikroorganismid, putukad, linnud jt. selles toitumisahelas olevad ökosüsteemi tegelased lõpptulemusena jääb see energia, millest nad toituma peavad, tasakaalustamata ja avaldub mürgina ehk reostusena).

   Eesti vanasõna ütleb: „Narrid põldu ühe korra, narrib põld sind üheksa korda“. Põllul nagu müüridelgi on mälu. See energia, mis narrimise ehk kavala saamahimu tõttu mulda salvestus, blokeerib saagikasvatust niikaua, kuni see põllu omaniku kannatuste kaudu tasakaalustatud saab. Mulla mälu hoiatab selle mulla elushoidjaid (mikroobid, vihmaussid, putukad jne) umbes nii: „Meil on kehv peremees, kes oma lollusest üritab meid tappa“. Kollektiivse töö tulemusena (selleks et ellu jääda) viib muld end sellisesse seisukorda, et peremehel ei jää muud üle, kui põld sööti ehk puhkusele lasta. Kui omanik oma vea teadvustab, siis tema suhtumine  põllusse  muutub ja mittevajalik energia vabaneb mulla struktuuridest (suhtumisega loob inimene magnetismi, mis energiat kas siis kinni hoiab, suurendab või vabastab).

   Umbrohu- ja kahjuritetõrjet on võimalik teha mõttega. Selleks suhelge nende energiatega, millest umbrohi ja kahjurid toituvad. Paluge nendelt energiatelt (teil ei pea selleks kolmas silm avatud olema), et nad teie põllult lahkuks mõnda muusse neile sobivasse kohta ja tänage neid selle eest (naabri põllule ei ole soovitav seda energiapaketti saata, sest ta maksab teile spontaanselt kätte). Peale seda paluge seda energiat, millest teie kultuur toitub, ka mujalt juurde. Suhelge mõttes oma põlluga, kasvatatava saagiga, tuulega, päikesega, vihmaga kui oma parimate sõpradega.

   Kord rääkisin umbrohu energeetikast ühele oma tuttavale. Ta katsetas energia ärasaatmist peenarde pealt. Kui ta oma isale, kes muidu vaimseid asju täiega eiras, rääkis, et ta ei pidanud kordagi peenraid rohima, pani isa käed puusadele ja müristas: „Miks sa kartulite pealt seda energiat siis ära ei tõstnud? Kas sa ei näe, et malts on nabani!“.

   Selleks et teised isikud (samas ka ise, kui kehvas tujus olete) ei saaks oma mõtetega teie hoole all olevat põldu reostada/kahjustada, on vaja luua suhtumise puhvertsoon, mis tasakaalustab väljastpoolt tuleva negatiivsuse. Selleks mõelge ümber oma põllu helesinine paari meetri kõrgune ja umbes poole meetri paksune energia. Kui te ei suuda seda energiat näha, siis andke lihtsalt info, et see energia seal oleks. Kui te aga selles kahtlema hakkate, siis teadke, et kahtlemise energeetiline nimi on kits kahe heinakuhja vahel (kes lõpuks nälga suri). Kahtlemine lõhub teie suvalise soovi, sest te muudate seda pidevalt ja ei anna seega energiale võimalust formeeruda.

   Lugesin kunagi ammu raamatut, kus Jaapani maagid tegid katseid päevalilledega. Nad tegid mõttega päevalilledele kasvuraja ette. Selle tulemusena kasvas üks taim alguses taeva suunas, siis horisontaalselt, siis pöördus horisontaalis täisnurga all ja lõpuks kasvas  jällegi taeva suunas. Teise taime vars moodustas lõpuks kujundi, mis meenutas spiraalvedru. Sellised katsed annavad meile mõista, et mõttega on võimalik nii mõndagi korraldada.

   Planeet Maa võttis endale umbes 100 000 aastat tagasi kohustuse olla saamahimu kooliks. See kool lõpeb aastal 2012. Astroloogid nimetavad seda aastat ajaks, kus Maa on sisenenud lõplikult veevalaja ajastusse. See on ilmselt ka üks põhjustest, miks orjandussüsteemi kosmose poolt lammutatakse. Need isikud, kes saamahimu õppetunde õppida ei suuda, saavad võimaluse jätkata läbi taaskehastumise mujal (aastaks 2070 väheneb Maa rahvastik umbes 1,3 miljardi inimeseni).

   Selle aasta 1. juulil lõpetati taimede geneetika kooskõlla viimine Maa üldise ökosüsteemiga. Need taimeliigid, mis olid geneetikute poolt rikutud, taastuvad/uuenevad läbi spetsiaalse programmi alates uuest külvist. Lisaks sellele said kõigi taimeliikide geeniketid spetsiaalse kaitse, mis on seotud uue kristallsüsteemi kontrollmoodulitega.

   Üks orjastamise nipp on korruselamud. Inimese vertikaalkanalisse tuleb jõud alt ja uus info ülevalt. Külgedelt tulev info on paralleeltasandite isikutega seotud. Kui te elate korteris, kus teie all, peal ja külgedel elavad naabrid, siis te ei saa endale vajalikku energiat ehk infot ehk toitu puhtalt kätte, sest see on segatud teiste perede elutegevusest tuleneva infoga. Selleks, et korteris endale vajalikku infot kätte saada, on teil vaja kulutada lisaaega ja jõudu. Kindlasti olete märganud, et suvilas olles olete värskem ja reipam.

   Korteri energeetikat on võimalik vabamaks teha. Selleks et teie naabrite ja naabrid teie pere energeetikat ei segaks, on vaja luua teadlikult ruum ruumis süsteem. Visualiseerige kogu oma korter nii, et jääks selline tunne, nagu teie peal, all ja külgedel oleks tühjus (korter oleks nagu õhus). Nüüd andke info, et see teie jaoks nii ka jääks. Naabrite jaoks jätke olukord endiseks (teil ei ole õigust nende elu muuta). Sama tulemuse saab, kasutades analoogiana raadiovastuvõtjat/saatjat, kus te mõtlete oma korteri jaoks kindla jaama (sageduse), mis on ülejäänud mürast vaba.

   Suureks probleemiks hoonete energeetikas on kaasaja ehitusmaterjalid. Kas olete tähele pannud, et olles nendes kaubanduskeskustes, mis on vooderdatud plekiga, väsite ülikiiresti. Metallid koosnevad kristallidest, mis peegeldavad ja muundavad infot (energiat). Inimene, olles sellises hoones, on väliskeskkonna energiast isoleeritud. Peale selle ei pääse see info, mis hoone sees liigub, sealt välja. Seda saab võrrelda kui tilkuva veekraani all olemist. See on peamine põhjus, miks müüjad haigestuvad ja kaadri voolavus nii suur on. Lisaks on ehitusmetallid kaetud polümeersete kiledega, mis halvendab olukorda veelgi. Kui sellele lisada polümeersed soojustusmaterjalid ja polümeervärvid, siis on üldtulemus enam kui hull. Üks meetod olukorda natukenegi leevendada on ehitusmaterjalide energiate jaoks läbipaistvaks mõtlemine.

   Sellises hoones müüdavad toiduained (ja ka muu kaup) täituvad energeetilise reostusega ülikiiresti. Inimene kasutab toidu valimisel oma tunnetust. Kui ta tunnetab, et kaup on reostatud, siis tekitab see tahtmise kedagi selle kaubaga visata. Alateadvus teab, et energiad omavad inertsi ja visates midagi, vabaneb sellest visatavast asjast energiat. Olete tähele pannud, kuidas müüjad ja ostjad poes kaupa pilluvad? Intelligentsus ja seadusnormid ei luba konkreetset isikut visata ja seetõttu tehakse viskamist kuidagi vaoshoitult ja võimaluse korral nii, et keegi ei märkaks. Kui aga ümbritsev keskkond on selle energiaga küllastunud, imeb äsjavisatud asi ennast uuesti sama energiat täis. Kuna süüa on vaja, siis midagi tuleb ikkagi valida. Kauba reostamine algab selle tootjast (kõik tootmisega seotud stressid salvestuvad sellesse), seejärel läbib see kaup järgnevad reostuse etapid. Näiteks konkurentsituru manipulatsioonid kuni selleni, et konkurent võtab palgale maagi, kes siis raha või võimupositsiooni eest kasutab energeetilisi nippe konkurendi kauba reostamiseks. Ka müüjatele sandikopikate maksmine nende tehtud töö eest salvestub müüja stressidena müüdavatesse kaupadesse. Suured kaubanduskeskused on leidnud nipi olukorra leevendamiseks kasutades müüjatena noori naisi, kelle energia on suhteliselt puhas ja rikkumata. Vaadelge seda noort, kes äsja tööle tuli ja mis on tast saanud poole aasta pärast. Siit ka vastus küsimusele, miks noori nii tihti välja vahetatakse või miks nad ise sellelt töölt lahkuvad.

   Ostes toidu või muu kauba, on hädavajalik selle energeetiline puhastamine. Üks võimalus on kasutada selleks kristalltehnoloogiat. Visualiseerige endale mingi meeldiv kristall ja laadige ta ära usalduse energiaga (läbi usalduse annate kristallile toimimise jõu ja volitused teie asjaga tegelemiseks). Andke talle korraldus, et ta teie soetatud kaubast võtaks enda sisse selles kaubas oleva saamahimu energia. Seejärel andke ta endast vabaks sellise mõttega, et ta läheks ja tagastaks saamahimu väljundenergia (stressid) nende omanikele.

   Mateeria omab tohutut mälumahtu. Ta on nagu käsn, mis ümbritsevast keskkonnast infot sisse imeb. Kui ühetaolist infot on liiga palju, siis muutuvad teid ümbritsevad hoone piirded energeetiliseks takistuseks suhtlemisel väliskeskkonnaga. Olukorra lahenduseks pakun välja mateeria puhastamise põletamise läbi. Selleks kujutage ette sinine tuli ja pange mõttes oma maja või korter ja asjad selle tulega põlema. Visualiseerimise lihtsustamiseks (kui te pole varem sellega tegelenud ja kogemused puuduvad) pange küünal põlema, leidke küünlaleegist sinine värv ja laiendage seda mõttes kogu puhastatavale mateeriale. Seejärel korraldage tulekahju punase tule spektriga (võnkega) ja lõpuks kollase tule spektriga. Kõik need värvid on küünlaleegis olemas. Kui see on tehtud, siis puhuge mõttes põlemisel tekkinud tuhk õue. Andke Tuulevanale kompensatsiooniks tänuenergiat, et ta selle tuha laiali tassiks ja vajalikku kohta looduses laiali puistaks.

   Kord oli mul külas sõber, kes ehitab endale maja. Ta surfas kosmoses selle mõttega, et leida infot hea materjali kohta teistest dimensioonidest. Ta sai mediteerida vaid paar minutit, kui ta sellest väljus ja oli kuidagi väga äraseletatud ilmega. Küsisin, mis juhtus. Ta ütles, et ta peksti imekiiresti tagasi ja öeldi, et teil endal on nii väärtuslik ehitusmaterjal, millest paremat võid mujalt otsima jäädagi. Selleks materjaliks on puit.

   Orjandussüsteem on üles ehitatud kavalalt. Inimesed on vangis erinevates puurides, kus pakutakse näilist vabadust. Puurid on kullast, hõbedast, vasest ja rauast koos vastava sisustusega. Kogu võitlus käib kehvemast puurist paremasse saamiseks, taipamata, et puuridest võiks hoopis välja astuda. Selleks et inimene seda teha ei taipaks, on orjandussüsteem loonud materiaalse heaolu süsteemi. Probleem on selles, et inimesel on peale materiaalse keha olemas veel hing ja vaim, mis samuti vajab toitu.

   Meedias (orjandussüsteemi üks osa) kajastatakse materjale, mis räägivad laulupeost kui iganenud ja mittevajalikust asjast, sest me oleme sisenenud materiaalse heaolu ühiskonda. Ometi räägib laulupeost massiline osavõtt vastupidist ja tõestab, et inimesed vajavad hingetoitu sama palju kui materiaalset heaolu.

   Metsade massiline maharaiumine (rahasüsteemi kui orjandussüsteemi ühe kombitsa mahitusel) viib ökosüsteemi tasakaalust välja. Mida rohkem metsa maha raiutakse, seda lihtsam on inimestele pähe istuda (inimesel on raskem valesid tõest eristada). Kui inimene ei saa aru, mis toimub, läheb ta hingeelu sassi. Sellele järgneb tema tervise allakäik.

   Hingeenergia kandja materiaalsel tasandil on vesi. Selle suve lakkamatud vihmad Eestis on hingevalu kompensatsioon (tasakaalustamine) rahvale. Öeldakse, et loodus nutab. Selleks et inimesed nutuinimesteks ehk halajateks ei muutuks, võtab loodus osa nuttu enda kanda.

 

 

 

 

Kirjutatud aprillist juulini 2004