Varaste maailmast

 

 

Inimesed pöörduvad tihti minu poole abipalvega leida üles varas. Materiaalsete asjade vargus on võimalik järgnevatel juhtudel:

 kui ise oled varas,

 kui kardad vargaid,

 kui provotseerid vargaid,

 kui sinu energiaväli kellegi poolt lõhutakse,

 kui lähed varast või ohvrit kaitsma (võtad tema õppetüki enda kanda).

 

Tere Aigar.

 Kogusin julgust, et kirjutada.

Tean, et on suvi ja puhkuste aeg ja võib-olla ei ole Sul aega vastata, kuid siiski üritan ühendust võtta. Ei tea mis on juhtunud, kuid viimasel ajal (juba umbes 3 nädalat ) veab viltu. Viimane negatiivne juhtum oli 14-15.06 ööl, mil kuurist varastati meilt 2 jalgratast. Olen juba nii tuimaks muutunud, et uus halb uudis enam mitte isegi ei üllata. Kas võib nii olla, et keegi nn. ,,heategija“ on halva pilguga vaadanud? Või võib olla see kellegi kadedus???

Tervitades,
Anneli

 

 

   Huvitav on see, et viimasel ajal (umbes kuu aega) olen ma selle teemaga sügavuti tegelenud.

   Ausus ei ole kaasasündinud nähtus, nagu arvatakse, vaid arenemise tulemus. Selle õppimine on üks põhjustest, miks me siin Maal oleme. Meil on vaja enese jaoks kontrollida hüpoteesi, kas me saame kõik, mis me põhjustanud oleme, mingi ringiga endale tagasi või mitte.

  

   Kui keegi kelleltki midagi varastab, siis teeb ta seda sellise mõttega, et ta saab selle asja (energia) nii, et ta ei pea midagi vastu andma. Ta ei tea ühte tõsiasja, et eksisteerib energia jäävuse seadus. Kui kuskilt mingi asi (energia) teise kohta paigutada, jääb eelnevasse kohta tühjus ehk vaakuum. Saadud asi aga tuleb paigutada enda eluruumi (olelusruumi ehk energiavälja). Kui sa midagi välja ei anna ja pidevalt juurde tassid, tekib lõpuks selline olukord, kus sinu territoorium (olgu selleks siis korter, keha või energiaväli) saab lihtsalt maast laeni täis. Tekitatud on vaakuumi vastasseis ülerõhu näol. Mida suurem on vastasseis, seda suuremaks kasvab meie ohutunne, et olukord on plahvatuseelne.

   Varguseaktist on  kõikidel osapooltel  midagi  õppida. Umbes samal  ajal,  kui  sinu kuurist rattad ära varastati, varastati ka minu pojal maja eest lukustatud jalgratas ära. Elan naisest lahus ja mu poeg oli momendil minu juures. Helistas naine (poisi ema) tahtega korda majja lüüa, sest ta arvas, et ma ei majanda (rahalises mõttes) õieti. Majandus on meeste maailm ehk antud juhul isa tegemine. Kuna ta tahtis saada tasakaalustamata energiat (tegeles nõudmisega), ei võtnud tema manipulatsiooni enda kanda. Poeg, kuna ta viibis samas ruumis, tõmbas aga ema probleemi (energia, mida ema saatis mulle) endasse.

   Inimese omandis (kontrolli all ehk inimese olemisruumis) olevad materiaalsed asjad laetakse täis omaniku energiat ehk teisiti öeldes - võtavad asjad omaniku kuju. Kui inimene on ise aus, kiirgavad tema asjad välja valgust. See valgus loob asjale tema omaniku kaitsevälja, sest varas saab tegutseda vaid pimedas ehk salaja. Ema sissesõit saamahimu näol materialiseerus poja jalgrattasse, mille tõttu see kaotas oma loomuliku energeetilise valguse ja andis vargale „rohelise tee“.

   Umbes kaks tundi enne rattavarguse avastamist (jälgisin iga natukese aja tagant aknast, kas ratas on ikka alles, kuigi tavaliselt ma seda ei tee) sai poeg visiooni ehk energiapildi sellest, et keegi noormees küürutab maadligi ja saeb tema ratta lukku. Ta kirjeldas täpselt, milline see inimene välja nägi. Küsisin, et miks sa sellele siis ei reageerinud ja ratast tuppa ei toonud, vastas ta õigustavalt, et ta arvas, et on tegemist luuludega. Kõik ju räägivad, et kolmanda silma nägemine ja see kosmosejutt on jama. Minu küsimuse peale, et kas siis sinu arvates on sinu isa aastaid jamaga tegelenud, vaatas ta süüdlaslikult maha.

   Kui ma sellest, et ratas ära varastati, koheselt naisele helistasin ja palusin tal oma sissesõite ja mõtetega laksutamist kontrollida, vaikiti toru teises otsas ja vaikitakse tänaseni.

   Mind viis see sündmus aga eriti huvitavasse maailma. Tundsin huvi, et miks ma ise ei suutnud olukorrale reageerida, kuigi ma teadsin ette ja viskasin iga natukese aja järel rattale pilgu peale. Ometi leidis varas õige momendi ja tegi oma teo ära.

   Igal inimesel on oma kaitseingel. Avastasin, et varga kaitseingliks on koll. Füüsilisele silmale on nad nähtamatud, kolmanda silmaga aga suhteliselt hästi nähtavad. Algselt oli (vaatasin süsteemi saamislugu) kollide süsteem loodud inimese liigsest raskest energiast toitujaks ehk ökosüsteemi üheks koostisosaks. Asja mõte oli selles, et kui inimene varastab, siis ta genereerib enda ümber varjatuse ja varjamise (salgamise) madalsageduslikku energiat. Selleks peab ta aga kulutama omaenese energiapotentsiaali ehk eluenergiat. Mida rohkem ta seda kulutab, seda jõuetumaks ta jääb ja seda enam on vaja hakata põhjust otsima, miks tal varastades hea ei ole.

   Kuidas aga oli see võimalik, et minu energiavälja sisse sõideti ja mind n.-ö. tegutsemisvõimetuks muudeti? Ma ei saanud aru, vaadeldes varga energiavälja, kuidas on võimalik, et see puhas on. Laiemas ehk kosmilisest aspektist vaadeldes nägin, et selle varga koll tegeles varga energiavälja puhastamisega. Siis avastasingi kõrgema dimensiooni varastepundi, kes oli kollide maailma esialgse süsteemi teisipidi tööle pannud ehk seda omakasu eesmärkidel muutnud. Kui varga energiaväli puhastada, jääb tal mulje, et ta on õigel teel ja seetõttu ei teki tal nn. süümekaid. Kui koll annab siis veel vargale infot, et sealt saab  ja  keegi ei  valva,  võib  varas  päevas mitmeid vargusakte sooritada.

   Inimene, kellelt varastatakse, läheb reeglina endast välja. Kui endast välja minnakse (oma energiaväli jäetakse sel juhul üksi ehk ilma kaitseta), on võimalik see energia ära varastada. Koll saab sel juhul söönud juba mitme ausa inimese madalsageduslikust energiast, kõrgemad kosmilised bandiidid aga pätsavad ära inimese (mida ausam, seda kõrgsageduslikumat energiat inimene genereerib) väärtuslikuma osa. Sellest ongi see vastik tunne, kui keegi sinult midagi varastab.

Lõhkusin nimetatud bande süsteemi ära ja ehitasin algsele süsteemile kaitsesüsteemi. See toimib nii, et mida ausam on inimene, seda suuremaks mürgiks on tema energia kollide jaoks. See garanteerib kollide kallaloleku vaid neile inimestele, kes vargusega tegelevad. Kollidest on nüüd võimalik vabaneda ainult sellel, kes teeb enda jaoks otsuse, et ta astub varastamise süsteemist välja ehk tegeleb enda sisemise aususe probleemidega. Sellega tõuseb tema energeetiline sagedus kollide energiasagedusest kõrgemale ja ta muutub kollide (samas ka varaste jaoks) kättesaamatuks.

Loodan, et sul on sellise teemaarenduse taustal võimalus oma sisemaailma korrastama hakata. Mul ei ole õigust otseselt välja öelda, mis on sinu probleem. Kui ma seda teen, siis eksin ma kosmilise seaduse vastu ehk võtan sult õppimise võimaluse. Olukorrast arusaamiseks on sinu enda sees kõik vastused olemas.

 Jõudu tegutsemiseks!

Aigar

 

 

 

 

 

 

 

Kirjutatud detsembris 2003