Kasumitaotluse pahupool

Inimene on loov isiksus. Ainus õnn on isetegemises, oma kätega, mõistusega ja hingega tegemises. Kui teete seda, mis teile meeldib ja teete nii kuidas teile meeldib, olete loomises. Tegemise õnnestumine ülendab teid alati ja te tunnete sisemist ülendust ehk õnne. Teiste õnn ei ole teie õnn.

Kaubavahetuse tasakaal tähendab seda, et üks väärtust omav asi vahetatakse teise samaväärse asja vastu. Kui tahetakse kasumit saada, siis peab teisele tõestama, et asi on väärtuslikum kui tegelikult. Selle asemel, et toota, hakatakse musta valgeks ja valget mustaks rääkima ehk tõestama seda, mida ei ole. äri ei ole kunagi midagi juurde tootnud, see kulutab vaid olemasolevaid ressursse.

Kui te teete oma tegevusi selle tagamõttega, et see oleks teile kasulik, peate hakkama mõtlema, kuidas teie tehtu teistele meeldiks. Olles kasumisaamise mõtetes, ei saa te samal ajal oma toodangut teha. Teie aeg kulub tühja täitmisele.

On olemas tohutult palju erinevaid maailmu, millesse on teil võimalik siseneda. üks nendest maailmadest on ärimaailm ehk kasumi teenimise maailm. Sellesse maailma saab siseneda vaid see isik, kes arvab, et ta on väärt tasuta lõunaid. Ta ei tea veel, et inimene saab täpselt nii palju kui ta annab ehk ta ei tea veel, et tasuta lõunaid ei eksisteeri. Kuna sarnane tõmbab sarnast, siis on kasumimaailmas ainult need isikud, kes kasumit taotlevad.

Saadud kasum tekitab alati stressi, sest saaja teab enda sees, et ta on teisel naha üle kõrvade tõmmanud. Stress on sisemisest tasakaalust väljasolek. Oma südamehääle mahasurumiseks püütakse leida õigustusi, aga see on vaid enesepettus. Elamise jõud tuleb südame kaudu. Mida rohkem oma südant vaigistatakse, seda rohkem isoleeritakse oma hingeelu ja seda hingetumaks ehk südametumaks kasumisaaja muutub. Kuna enda hing on isoleeritud või maha tapetud, siis selleks, et tegutsemiseks jõudu saada, tehakse varem või hiljem sisemine otsus, et hakatakse seda teiste käest võtma. Sellest otsusest alates on kasumisaaja astunud hingeenergia vampiiri staatusesse.

Mida rohkem on inimene loobunud sellisest tegevusest, mis talle hingelähedane on, seda rohkem on ta ilma loomise kaudu tulevast ülendavast tagasisidemest ehk õnnest ja seda mõttetumaks tema elu muutub. Seda rohkem peab ta seda energiat mujalt hankima. Asja valmistamine nii, et see pakuks tegijale tegemisrõõmu ja kasutajale kasutamisrõõmu on selle asja hingeenergiaga laadimine. Selliselt tehtud asi on kui elus. Miks mängib laps enamuse ajast puupulgaga, millele ta isa on noaga mingi näo pähe voolinud? Sellepärast, et see on isa kätega tehtud ja see elab seda elu, mille isa sellele on andnud. Laps tunneb selle kaudu isaga seotust ja isa kaitset.

Hingevampiir on sügavalt õnnetu inimene. Sisemised vastuolud endale valetamise tõttu tekitavad sisepingeid hinge ja mõistuse vahel. Mida rohkem püütakse mõistusega hinge kontrollida, seda pingelisemaks muutub siseelu kuni selleni välja, et tekib sisemine plahvatus ehk läbilöök, mis väljendub tuimuse, apaatsuse, üleväsimuse ja depressioonina. Iga inimene, kes on tasakaalust väljas, on teiste jaoks vampiir. Sellise inimese seltsis on seletamatult raske olla, tekib haigutamine (mis on keha kaitsereaktsioon liigse energiaäravoolu vastu) ja tahtmine sellise inimese juurest lahkuda. Peale vampiiriga suhtlemist võib ohver mitmeid päevi või lausa nädalaid lääbakil olla, et oma energiavarusid taastada.

Mida rohkem vampiir tegutseb, seda rohkem hakkavad temaga suhtlejad tema mõjuväljast eemalduma ja ennast kaitsma. Vampiir hakkab selleks, et teise sisse saada, aina räigemaid meetodeid kasutama. Lõpuks on ta põhitegevuseks aina haigemate nippide väljamõtlemine selleks, et teistele ligi pääseda, et neilt energiat saada. Mida rohkem inimese süda isoleeritud on, seda haigemaks muutub ta mõistus. Seda rohkem püüab ta teistele tõestada, kui kõva tegija ta on, et ainult tema teab, et kõik teised on mõttetud, saamatud, idioodid jne. Selline käitumine on tegelikult rünnak ümbritsevatele inimestele selleks, et neid tühjaks imeda. Vampiir peab suvalises vaidluses võitjaks jääma ehk tõestama, et teine on loll. See on talle sisemine õigustus, et ta võib siis ohvri tühjaks tõmmata.

Enamik ettevõtteid on kasumit taotlevad. Kõige suurem kasumit taotlev ettevõte on religioon, sellele järgneb pangandus, sellele omakorda riik. Kogu tants käib hingeenergia varastamise ja röövimise ümber. Religioon on tulnukate loodud ja on kõige ohtlikum selle tõttu, et religiooni kaudu toidetakse meile nähtamatute paralleelilmade asukaid meie hingeenergiaga ja me ei oska seda veel kontrollida. Selleks, et inimene religiooni ehk välise jumala kummardamisse sisse tõmmata, on vaja korraldada ajupesu ja kes sellele ei allu, füüsiliselt hävitada (ajaloost teadaolev nõidade põletamine). Kuna nõidasid enam põletada ei saa, siis majanduslikult läbi rahasüsteemi ära kägistada saab ikkagi. Need inimesed, kes ei ole lihtsama vastupanu teed läinud ja ennast kasumiahnuse vastu välja vahetanud – nende hingejõud on alles ja selletõttu omavad nad väge. Väge omav inimene on rahvakeeles nõid.

Kuna inimesed hakkavad religioonist välja kasvama, siis on see järkjärgult dubleeritud rahasüsteemiga. Kui vanasti käidi jumalat teenimas, siis täna käib enamik inimesi raha teenimas. Kui vanasti usuti, et jumal teeb meid õnnelikuks, siis täna usutakse, et raha teeb meid õnnelikuks. Eriti õnnelikuks pidavat tegema edukas äriettevõte, mis teenib suurt kasumit. Tuleb küsida, miks on sellise ettevõtte palgal kohati terve korrusetäis advokaate ja juriste? Selleks, et asi oleks seaduslik ehk juriidiliselt korrektne. Seadus väidab, et on kõrgemal inimesest. Samas on see inimeste loodud. Kuidas saab loodu loojast kõrgemal olla? Esimese paragrahviga ehk räige valega lüüakse inimene oimetuks, et süsteem saaks oma kombitsad ohvri külge kinnitada ja oma laastamistöö ära teha.

Kõige rohkem müüb lubadus. Inimene, kes usub, et keegi teine teda õnnelikuks teeb, hakkab selle teise tuge otsima või seda teist toena kasutama. Sisuliselt tahetakse teist oma õnne tööriistaks teha, et see teine sind toidaks ja kataks. See on teise orjastamine. Seal, kus on ori, seal peab olema ka orjapidaja. üks ei eksisteeri teiseta. Ori toetub orjapidaja lubadusele, orjapidaja toetub orja tööle, aga õnnelikud pole kumbki. Kõige vingem inimese tahtmine on, et jumal teda igavasest ajast igaveseks õnnelikuks teeks. Ta tahab jumalat orjastada. See on kasumitaotluse tipp. Seal kus nõudlus, seal ka pakkumine. Kirikute küllus ja usklike arvukus üle maailma demonstreerib seda edukalt. Kui kristlus müüb õnne järgmiseks taevaseks eksistentsiks, siis budism lubab sul lõplikku õnne ehk sinu eksistentsi lahustumist kõiges ehk isiksuse surma. Lõplikkus on surm. Ainus küsimus on, et miks me siis elada tahame ja pealekauba veel õnnelikult?

Uue tasandi kirikud on pangad. Nende tööriistaks on raha. Rahast on saanud jumal, keda enamus teenivad. Samas, kui suvalist rahatähte sõrmede vahel keerutada, ei tundu ta kuidagi elus olevat, ka ei täida see kuidagi kõhtu. Kõik taandub ikka ja jälle inimsuhetele. Pank lubab usklikele, kes usuvad raha vägevust, õnnelikku elu laenude näol. Mida rohkem inimene seda uskuma hakkab, seda rohkem ta raha orjaks muutub. Ongi käes olukord, kus hingeline olevus orjab hingeta olevust.

Kapitalism lubab inimesele õnne kapitali näol. Inimene, kes seda uskuma jääb, hakkab selle asemel, et ennast teenida, kapitali teenima. Kapitali omamine on kinnisvara omamine. Iga omatav asi vajab hoolitsust ja kaitset. Mida suurem on kapital, seda rohkem vajab see inimese tähelepanu. Mida suurem on tähelepanu välisele, seda väiksem on tähelepanu sisemusele ehk iseendale ja seda rohkem hing nälga jääb.

Demokraatia müüb õigust vabadusele. Suvaline õigustamine ehk õiguse nõudmine on teisele ajupesu tegemine selleks, et tõestada, et ta peabki sulle tasuta, oma kulu ja kirjadega, toidu serveerima. Teil tuleb teine uskuma panna, et te olete ilus, tore, tark ja hea, andekas ja mõnus, vastupandamatu pandav. Püüate luua välise hiilguse, mis kuulub teiste poolt kinnimaksmisele. Aga inimene saab olla vaid nii vaba, kui vabaks ta endast teised annab. Toetumine õigussüsteemile on enda alavääristamine, kus inimene ei usu endasse, ei usu, et tema vabadus on tema enda teha. Vaid vale vajab õigustust, tõde seda ei vaja, sest oma südames teame seda niigi. Euroopa seadus on kuuldavasti 800 000 masinakirja lehekülge ja seda muudetakse pidevalt. See seadus ütleb, et seaduse mittetundmine ei vabasta inimest vastutusest. Ei ole olemas juristi, kes seda seadust tervikuna tunneks. Tavainimesest rääkimata. Seega on kogu asi absurd. Tagamõte on selles, et suvalist inimest on võimalik selle seaduse abil vanglasse toppida. Ega ilmaasjata kõvemad juristid ütle, et näidake mulle inimest ja ma leian talle paragrahvi. Vaadeldes seda seadust tervikuna, võiks selle kohtusse kaevata kui inimest ahistava seaduse. Inimene, kes on endaga kooskõlas ehk järgneb oma südame häälele, ei satu kunagi õigussüsteemi hammasrataste vahele. Inimene, kes ei orjasta teisi, seda ei saa ka teised orjastada.

Riik on seadusele toetuv maffia, kes müüb kaitset ja juhatust, mida pole. Riikide algidee on pärit tulnukatelt tähelt Siirius. Riikidevaheline sõda ei ole inimestevaheline sõda. See on kitsa, väga haigete ehk hingetute inimesteringi ülikasumi taotlus, mille rahvas peab oma vere hinnaga kinni maksma. Miks peaks ma minema maakera teise otsa mingi idee nimel tapma mingit afgaani, kelle kultuurist mul pole õrna aimugi ja keda ma isiklikult ei tunne ega saagi tundma peale seda, kui ma olen ta maha kõmmutanud? Miks ei võiks inimene tegeleda välisvaenlase asemel oma sisevaenlaste ehk hirmudega.

Kõikvõimalike tugede, mida riik meile pakub, kinnimaksmiseks maksude näol läheb täna juba üle 80% inimese teenitud rahast. Kunagi maksti kümnist, mis tähendas, et töötaja pidi süsteemi ülalpidamiseks andma ära kümnendiku oma saagist. Oli pooleteralise aeg, kus töötaja pidi poole oma saagist ära andma. Täna, kus enamusele tootmisele on lisandunud masintööjõud, peame teenitust 4/5 riigile loovutama. Tuleb küsida, keda me siis toidame ja katame. Kes on see riik selline, mida me orjama peame ja mille eest kas või oma elu andma, kui ta seda nõuab? Kui palju on täna muidusööjaid ehk kõikvõimalikke ametnikke, kes käivad ja kontrollivad seadusega vehkides, et ega sa äkki ei varasta. Kõige suurem vargus on riigivargus või vähemalt kõige rängemalt karistatav. Kui sa julged riigile makse mitte maksta, siis oled sa kurjategija, kes jättis riigi seadusega kehtestatud rahast ilma. Seaduse järgi oled sa siis varas. Kuidas saab varas olla see, kes ei anna? Absurd ruulib.

Riik toitub ja püsib selles riigis elavate inimeste lootusest. Sellest momendist, kui inimesed enam riigile ei looda, laguneb riik. Mida rohkem me tahame, et meie riik meie elu õnnelikuks teeb, seda rohkem see riik meid õnnetuks teeb. Mida rohkem riigile ehk teistele inimestele, kes selles riigis elavad, loodame, seda lootusetumaks muutub elu selles riigis. Rahvas ütleb, et lootus on lollide lohutus. Selle asemel, et loota, et keegi sind õnnelikuks teeks, võiks ise oma elu õnnelikuks teha. Ainus õnn on isetegemises. Sisemine ausus ehk kasumiprotsentideta kaubavahetus garanteerib, et sa pole ei endale ega teistele võlgu. Sa ei pea siis seetõttu süümekaid tundma ega kaitses olema, et äkki keegi näeb sinu manipulatsiooni läbi. Keegi ei saa mõõta, palju keegi kellelegi võlgu on, seda saab ainult sinu süda sulle öelda. Kui asi on tasakaalustatud, rahuneb su süda ilma, et sa seda vaigistama peaksid.

Kõikide stresside ehk hingesurutiste algpõhjus on kasumitaotlus. Kõikide haiguste algne põhjus on teisse sisenenud stressides.

Sellest momendist, kui võtate vastu sisemise otsuse, et loobute kasumitaotlusest ja selle kaudu teistele toetumisest, sellest momendist väljute sellest maailmast, kus kõik kõiki lüpsavad. Teie tervis hakkab kui imeväel paranema, südamesse saabub jõuline tunne, mis annab märku sellest, et te olete võimeline suvalises olukorras end õnnelikuna tundma.

Sellest momendist, kui loobute kasumitaotlusest, annate endale võimaluse teha hingelähedasi asju. Selliselt toodetud asjadel on väärtus, mille eest nn. rahamaailma vägevad on nõus välja käima arulagedaid summasid. Olles loomises, saate te kasutada loomiseks ettenähtud ressursse, milleks on kosmiline potentsiaalide ookean ehk jõud ja universaalne ideede väli ehk armastus. Need energiad käivituvad vaid sel juhul, kui sa oled loomises ehk looja staatuses, kui sa fännad oma tegevust. Tegelik kasv ehk tulu tuleneb sellest. Tundub paradoksaalne, et loobudes kasumist saad väärtuse.

Inimese kui kosmilise rassi vanus on 2,7 miljardit aastat. Kannatuste algne põhjus planeedil Maa on selles, et paljud teised kosmoserassid kardavad inimese potentsiaalset võimsust ehk ülemvõimu kosmoses ja seetõttu ongi siin loodud orjandussüsteem. See süsteem teenib suures plaanis kahte eesmärki:

1. Inimese toodetud hingeenergia vargus ja röövimine 2. Inimese arengu takistamine

Kõiksuse tasandilt vaadeldes koosneb inimene arusaamadest.

Mateeria on loodud mõtteenergiast. Inimese keha koosneb inimese mõttemallidest ehk arvamustest. Need arvamused on süsteemselt koondatud ja moodustavad bioloogilise tasandi ehk süsinikeluvormi superkompuutri inimese keha näol. Inimese keha allub/reageerib inimese mõttetegevusele ja muutub vastavalt inimese arusaamade muutumisele. Seega on suvaline haigus inimese enda mõttetegevusega ravitav. Asjast arusaamine tagab selle asja eelneva mittemõistmise ehk sellest tingitud haigusest tervenemise ka järgnevateks kehastusteks. Seega on lõplik raviefekt seotud otseselt inimese ellusuhtumisega.

Inimese arusaamad kujunevad teda ümbritsevast infoväljast. Seega on inimene selline, milli-ses infoväljas ta elab. Infovälja on süsteemil kerge kujundada ja mõjutada.

Orjandussüsteemil on kaheksa haru.

1. Religioon – manipulatsioon inimeste usuga. 2. Meedia – süsteemile kasuliku info paiskamine massidesse. 3. Meditsiin – inimese keha toimesüsteemide rikkumine. 4. Teadus – teaduse oluliste saavutuste varjamine. On olemas tsiviilteadus ja sõjateadus. Sõjateadus on tsiviilteadusest 15-20 aastat ees ja üldsuse jaoks salastatud. 5. Haridus – inimeste koolitamine infoga, mis ei võimalda õnnelikku elu. 6. Juura – ei taga massidele õigust. 7.Sõjavägi – kui muu ei aita, siis tehakse asi ära jõuga. 8. Raha – anonüümne vargusesüsteem, mille voolu pole massidel võimalik kontrollida.

Kõik need 8 haru on riigisüsteemi kontrolli al

Riigid on omakorda salaorganisatsioonide kontrolli all. Salaorganisatsioonid on aga tulnukate kontrolli all. 99,9% inimkonnast on vaimselt manipuleeritud. Inimestega on tehtud planeedil Maa geneetikakatseid ja neid on geneetiliselt muteeritud 200 000 aasta vältel.

Suvaline majanduskriis on tekitatud teadlikult, kasutades ära rahasüsteemi. Märksõna on hingeenergia vargus. Kui inimene on tänu majanduskriisile endast väljas (oma energiakehast väljas), siis ta oma energiat ei kontrolli ja seda on lihtne ära varastada. Näiteks Hallid toituvad inimese eufooriast ja masendusest. Neil puudub füüsilise toidu seedekulgla, toitudes otse energiast, mida nad ammutavad telepaatilisel teel. Nende jaoks on inimenergia kui parim narkootikum.

Nad on kohal ka sõjakolletes ja suurematel õnnetuspaikadel. Neil puudub paljunemissüs-teem ja nad kasutavad oma rassi tootmiseks kloonimist. Kloonimisel kasutatakse massiliselt Maa naisi, sisestades nende munarakku kas une ajal või uimastatuna tehnoloogia kaasabil seemne. Rasedus eemaldatakse kolmandal elukuul. Probleem on selles, et asja tehakse paral-leelsageduses ja arstid pole võimelised sellist manipulatsiooni avastama. Paljudel naistel on kogemus, et neil on raseduse sümptomid aga füüsiliselt rasedus puudub.

Tulnukatel on olemas tehnoloogia, mille abil on võimalik inimese teadvus kehast välja tõsta, seda salvestada, muuta, kustutada ja allutada teatud käskude süsteemile. Neil on oskus sisestada inimkehasse tulnuka teadvus. Südametunnistuse ja empaatiavõime ehk kaastunde absoluutne puudumine on märk sellest, et suure tõenäosusega on tegemist inimkehas oleva tulnukaga.

Selleks, et tulnukate manipulatsioonidega toime tulla, peame me oma suhted teiste inimestega korrastama. Näiteks on inimene võimeline oma vihase mõttega teise inimese energiavälja kaitsekesta purustama (inimese mõte on ülisuure laenguga). Tähelepanuväärne on see, et siin ei oma vahemaa mingit tähtsust. Kui kaitsekest on purustatud, siis see on kui kutse pidusöögile kõikvõimalike parasiitide jaoks. Tulnukate energia on madala potentsiaaliga. Nad ei suuda inimese energiavälja kaitsekesta ilma eritehnoloogiat kasutamata purustada. Selleks, et inimese energiat kätte saada, kasutavad nad ära inimeste tülliajamise taktikat, manipu-leerides inimeste teadvusega. Kui inimesed tülitsevad, siis tuleb õppida küsima, kes on provokaator ja kes sellest kasu lõikab. Teatavasti on peale tüli inimene energiast tühi nagu tühjakspigistatud sidrun.

Manipuleerimine meditsiini ja meedia kaudu on eriti jõhker. Esiteks sisestatakse meile, et meil on välisvaenlased kõikvõimalike bakterite ja viiruste näol ja ainult meditsiin saab meid nende rünnakute eest kaitsta. Teiseks ei ütle ükski meditsiiniharu, et enamus haigusi tekivad valedest tõekspidamistest, mis summeeruvad stressideks ja et stressid omakorda summeeru-vad haigusteks. Tõekspidamiste kujunemise eest on aga vastutav meedia. Meedia on suur-kontsernide kontrolli all ja selle kaudu edastatakse sellist infot, mis on ainult süsteemile kasulik. Tavainimesel ei ole võimalik kontrollida infot, mille on edastanud ülemaailmsed ”autoriteetsed” allikad.

Selleks, et meditsiini kaudu ülikasumeid teenida, on vaja müüa ravimeid. Ravimeid saab müüa siis, kui selle järele on nõudlus. Nõudlus on siis, kui võimalikult suur osa rahvastikust on haige. Haigeks on võimalik inimesi teha valeinformatsiooni kultiveerimisega.

1920. aastal avastati David Rockefelleri meditsiinilaborites D3 vitamiini ainulaadne omadus tõrjuda tuberkuloosi. Info salastati David Rockefelleri käsul (see tuli avalikuks alles 2005. aastal). Rockefelleri perekond on suurim tuberkuloosiravimite ja vaktsiini tootja. D3 asendati sünteetiliselt toodetava D2-ga. D2 vitamiini lisatakse piimale ja see ei lase organismil D3 omastada. D3 vaegusest tekib rahhiit, lagunevad hambad, kahjustuvad luud ja nahk, tekib psoriaas, kahjustub immuunsüsteem, tekib suhkrutõbi ja häiruvad ajufunktsioonid kuni autismini välja. D3 teeb võimalikuks magneesiumi, kaltsiumi ja fosfori omastatavuse organismis.

Arstidele on õpetatud valeteadmisi vitamiinide toimest. Neile väidetakse, et D3 vitamiini päevane norm on 400 IU (international units, mõnedes riikides IE) ja sellest suurem kogus on mürgine ja lausa eluohtlik. Miks siis täna toodetakse juba kapsleid, mille D3 sisu on kuni 5000 IU? Tänaseks on avastatud, et inimese keskmine päevane D3 vajadus on 10000 IU (500 milligrammi ehk 0,5 grammi). Haiguste puhul võib doosi suurendada kuni 20000 IU/päevas.

Nitraatidega väetatud taimed sisaldavad vähesemal määral mineraale ja vitamiine. Nitraatidega kavastatud porgandis olev betakarotiin ei muutu organimis A-vitamiiniks. Tekib vaegus. Peaks sööma maheporgandit, et A-vitamiini saada.

Kalakasvandustes kasvatatud lõhes on vähem D3 kui metsikult kasvanud lõhes. Enamustes kalakasvatustes püütakse kalad peale maimuiga võrgu-ga kinni ja süstitakse neile ainet, mille tulemusel kasvab kala kuni kolm korda kiiremini. Selliselt kasvatatud kalade lihal puub loomulik värv. Värvi parandamiseks "kaunistatakse" neid kalu mürgiste värvainetega. Sardiinides on rohkesti D3, kuid vajaliku annuse saamiseks tuleks neid süüa palju. Seega napib meie söögis toitaineid ja meie keha kannatab alatoitluse käes.

D3 hoiab ära südamehaigused ja tiisikuse, eesnäärme- ja rinnavähi oht väheneb mitmeid kordi.

D3 tähtsusest saate lugeda siit:

http://www.thewolfeclinic.com/d3-5.html

Lihtsatest ja odavatest looduslikest ravimitest meditsiin ja meedia vaikivad. Näiteks maohaa-vade ravi – silica. Värskekapsa mahl sisaldab silicat.

Neerukive lahustab resium, mis on kokku segatud Püreneedes kasvavatest ürtidest.

B17 (laetrile) ravib vähki (on keelustatud!). Laetrile'i avastas aprikoosiseemnetes aastal 1950 biokeemik Ernst T. Krebs, Jr. Edward Griffin kirjeldas oma raamatus "A World without Cancer" (1974, "Maailm ilma vähita) B17 imelisi omadusi.

Vähi puhul tuleks süüa kolm aprikoosikivi seemet päevas. Need sisaldavad tsüankaaliumi eelvormi, mis organismis otsib üles vigased või kahjustatud rakud, ka vähirakud, sisenevad nendesse, muutudes seal tsüaankaaliumiks, tappes nood rakud.

Kahe päeva vanused mungoa idandid sisaldavad samuti laetrile'i (vitamiin B17).

Vähk taandub sel juhul, kui inimene lõpetab oma probleemide eitamise. Elu eitamine ehk lõpliku otsuse tegemine, et mina ei taha seda ja toda enam kunagi näha, selles osaleda, loob inimese sisse soodsa tingimuse vähi tekkeks. Elu on pidev õppimine ehk liikumine, vähk on aga seisuenergia (surm) ehk tahtmatus õppeprotsessis osaleda.

Arstidele on õpetatud, et C vitamiini on vaja 60 - 70 mg päevas. Tegelik vajalik kogus on aga 50 mg keha ühe kilogrammi kohta päevas. Gripitunde korral on vajalik kogus 10 000 - 15 000 mg. Selline kogus aitab grippi haigestumist vältida.

Magneesiumi päevane kogus peaks olema 800 mg.

The Canadian Press By Helen Branswell: „Elav linnugripi viirus paigutati Baxteri vaktsiini-materjali ja saadeti laiali 18 riiki” (oli selle artikli pealkiri). Seda artiklit saad lugeda siit: http://www.torontosun.com/news/canada/2009/02/27/8560781.html

Skandaalne lugu, kuidas ravimifirma Baxter püüdis tekitada linnugripi epideemiat, ilmus kohaliku tähtsusega ajalehes. Peale seda keelati USA kõrgete võimude poolt kõik selleteema-lised kirjutised. Linnugripi vastast vaktsiini toodeti ühes Šveitsi laboris 2 miljardit doosi. Selle viiruse muutsid teovõimetuks kosmilised jõud. Siit ka põhjus, miks linnugripi hüsteeria lõpetati.

Paul Joseph Watson 27 aprillil: „Kas seagripp on bioloogiline relv?”

http://www.prisonplanet.com/medical-director-swine-flu-was-cultured-in-a-laboratory.html

NSA (Rahvuslik Julgeoleku Teenistus ehk salapolitsei) ametnik Wayne Matson hoiatab: „Seagripp on laboris geneetiliselt valmistatud salarelv eesmärgiga valla päästa hirm inimeste hulgas, et nad laseksid ennast vaktsineerida. On antud korraldus 4,2 miljardi vaktsiinidoosi tootmiseks. Peale vaktsineerimist puhkeb ennekuulmatu epideemia. Esimene laine suvel, teine laine sügisel ja kolmas tuleb kõige hirmsam.”

Ilmselt kasutatakse sama taktikat, mida on kasutatud ka varem. 1918. aastal USA-s, peale sõjaväelaste kohustuslikku vaktsineerimist, puhkes nende seas enneolematu epideemia. Tehti katseid, kus haiged köhisid tervetele inimesele näkku ja lausa suhu. Nakatumist ei toimunud. See tõestas, et epideemiasse nakatusid vaid vaktsineeritud inimesed. Alguses nimetati see seagripiks. Tekkis skandaal, kuna ühelgi seal seda grippi ei tuvastatud. Siis nimetati see ümber hispaania gripiks. Tegelikult puhkes see USA pinnal ühes sõjaväebaasis, kus hakati vaktsineerima. Selle ”sea”gripi epideemia käigus hukkus 100 miljonit inimest. Ainuüksi Rootsis 27 000. Ühtegi haigusjuhtumit ei registreeritud nendes riikides, kelle riigikassa oli tühi ja kes ei suutnud seda kallist Ameerika vaktsiini Rockefelleri laborist osta. Kreekas ja Egiptuses ei olnud ühtegi haigusjuhtumit, samal ajal aga hukkus Indias üle 20 miljoni inimese (inglased, omades tol ajal seal suuri kolooniaid, lasid vaktsineerida). Tegemist oli planeeritud massimõrvaga.

Nüüd valmistatakse ette teist massimõrva lainet. Süsteem tahab lahti saada miljarditest inimestest, sest ta leiab, et maailm on ülerahvastatud. Kui mulle tulev info, et vaktsiini sisestatud seagripi viiruse mälu on kosmose poolt kustutatud ja sellega teovõimetuks tehtud, tõeks osutub, siis jääb seekordne massimõrv ära.

Mis puudutab laste vaktsineerimist, siis klassifitseerub see eriti raskeks inimsusevastaseks kuriteoks. Lapse immuunsüsteem areneb välja esimese 10 aasta jooksul. Osaline immuun-süsteem on olemas 7 aastasel lapsel. Kolmekuisel lapsel immuunsüsteem hoopiski puudub (ta peab antikehad kätte saama ema rinnapiimast). Milleks on vaja tugevdada süsteemi, mida pole olemas? Järelikult on sellel hoopis mingi muu, varjatud eesmärk. Imikut, kes on saanud kolmekordse pookimise, võib ähvardada vaktsiinides sisalduvate mürkide tõttu äkksurm, mida arstid seletada ei oska.

Tulnukatel on tehnoloogia, mille abil saab viiruseid programmeerida muudatusi tegema inimese DNA ahelates neile kasulikus suunas. Viirus on selles suhtes üks efektsemaid vahen-deid, kuna ta „poeb” sisse inimese rakku ja saab seal karistamatult tegutseda. Filosoofia tasan-dil on viirus võitlus sisevaenlase vastu, bakter on võitlus välisvaenlase vastu. Inimene, kes suudab endaga hästi läbi saada, sellel sisevaenlased puuduvad. Ta on viiruste suhtes immuun-ne (muidugi sel juhul, kui viirust ei sisestata otse verre). Inimene, kes korrastab oma suhted ümbritsevate inimestega ja keskkonnaga (on tolerantne), on immuunne bakterioloogiliste haiguste suhtes.

1723. aastal avastati, et rõugete vaktsiin lõhub edukalt inimese kolmanda silma süsteemi. Järgnevad teadlikult tekitatud epideemiad oli süsteemi püüe juurutada usku vaktsiinide vaja-likkusest, teades, et see võimaldab kontrolli masside üle. Kolmanda silma süsteem võimaldab inimesel näha paralleelsagedustel toimuvat, saada infot otse ümbritsevast eetrist, sealhulgas ka kaugel kosmoses toimuvast. Näiteks Aafrikas on pool elanikkonnast vaktsineerimata ja pool vaktsineeritud. Esimene pool kirjeldab värvikalt kõikvõimalikke ufosid, teine pool aga ütleb: „Lollid, olete! Midagi ju ei ole!”

Järgneb…